bugün

rezalettir ama şaşırtmamıştır. malum bir şehirli olduğu için normal. orada normal çünkü bu olaylar. aynen.
Hayatındaki tek başarısı bodrumlu yaz dizisinde oynayan ve bu paylasimiyla aptal sarisinligini tescilleyen kız eylemi.

Kendisi izmirli kendi şehrinde yapabilir.

Yanındaki çocuk Tribe girmiş toprağı avucluyor gözleri de kısmiş ahaha.

(bkz: kezban italyada).
Sonra millet zannediyor ki, avrupada herkes çıkarıpta geziyor.
Şimdi ben 2 ay sonra avrupaya gidince ilk işim oradaki dil eğitimi kurs ge finans cart curt sempozyumlarına katılmadan önce parkta soyunmak olacak.
Sonuçta yeterince özgürleşip taşaklar avrupa güneşi görmeden neye yarar ekonomi neye yarar dil eğitim falan .

Ayrıca çok önemli not: serel yareli kim amk
ulaşımı olan varsa o kadrajın sağındaki dayıyı kontrol etsin yaşıyor mu. kesin iç anadolulu o dayı yeşili görünce uyumuş hemen üstünde.
hey bre maşallah yurdum erkeğinin iha lara bile taş çıkaratacak güçteki radarlarına. biz, serel yerel kim? hangi park? diye safça sorgulamaya başlamadan önce yurdum erkeği etrafını çevirmiş bile.
böyle haberler içimi açıyor. ülkemizde de uygulanması dileğiyle.
Önem arzetmeyen durum. Suratı uzaylı gibi kız çıplak gezse dönüp bakılmaz. Kafasına presle basmışlar sanki.
Kim ne bilmiyorum, az önce haberde denk geldi. Sadece kıçından ötürü rol kapabilmiş bir tipin böyle demesi hayli ironik degil mi lan? Yani bir avrupa olsak, bizim avrupa hayalleri kuran kızlar ne böyle oyuncu(!) olabilirdi ne de nefes alabilirdi. Ulan sizi bu ülke de var eden tek şey bu açlık..

evet avrupa hayalli kezbanlar, orada bir erkeğin sabah ereksiyonu giderme aparatından öteye sizi ciddiye alan olur mu lan ahah?

Bir de haber yorumunda bizim kezbanlardan biri, oh ne güzel iste! Isteyen istediği gibi giyinir yazmış. Bir kahkaha attım sağ olsun. Soyunur bari de amk moronu..

Neyse. demek istediğim, soyunmakla muasır medeneyite eriliyorsa, lütfen sokaklarda deepthroat yapmaya başlayın. And olsun ki yeni bir cağ baslatariz dxhsh.
Babası olmayan olsa da gavat olan laik kızların çoğu böyle arsız

görsel
almanya´da parkta kadınlar yapıyolar öyle şeyler. kimse dönüp bakmaz. seni ilgilendirmez. espri içermek kaydıyla şakalı laf atabilirsin, belki gülümser sana, bi o olur, başka da bişey olmaz.

geçiniz. var öyle güneşlenen kadınlar. dünyada konuşulacak başka daha önemli konular var. kadınları rahat bırakmak lazım.

ayrıca o kadını hiç duymadım, kimdir nedir, bilmiyorum, ilgilenmiyorum da açıkcası.
Bunlar hep ilgi çekme amacı. Böyle insanları neden barındırıyorsunuz ki ülkede. Bu mu laiklik, bu mu özgürlük, bu mu gelişmiş ülke anlayışı? Eğer öyleyse hep beraber dal daşşak gezelim!

Edit : yurt dışında yapmış. Gönderge yapıyor aklı sıra. Bence orada kal.
siktir git özgürlüğün ne olduğunu öğren görüntü kirliliği. biri şu özenti beyinsize toplum içinde soyunmanın özgürlük olmadığını anlatsın.
o kim?
niye soyunmuş?
toplumsal mesaj mı veriyor?
niye link vermiyorsunuz?
Bu kafa cicişlerin türbana girmesine de müminlik der.