ajdar ve s.ortaç hayran söylemi. ajdarada en iyi popçu derler.
serdar ortaç'ın birbirinin tamamen aynısı olan 1.000.000 şarkı yazması kadar gerçek bir gerçektir. dünyada eşi yoktur.
görsel
şarkılarının 2 3 ay sonra unutulması onun büyük sanatçı olduğu gerçeğini değiştirmez. (!)

edit: ciddi değildim lan.
yıldız tilbenin çok güzel bir kadın olduğu gerçeği kadar gerçektir.
osursa bile dinleyen mal bir kitle olursa öyledir. aaa bak serdar ortaçın son albümü çıkmış. albümün ismi; osuruk .
evet öyledir.
imza: şeker kız kendi.
her şarkısı birbirinden bağımsızdır. hiçbirinin müziği diğerinin aynısı değildir. sözlerinin her bir kelimesi çok manidardır. anlık değil ömürlük şarkılardır.
dünyada kalan tek müzik ile uğraşan kişinin serdar ortaç olduğunu gösterir.

şahsımca yine de müzisyen değildir o ayrı.
Böyle bir gerçeğin olduğunu öğrendiğimiz malesef gercek bir başlık.
ajdarın muazzam bir sese sahip olduğu gerçeği kadar gerçektir.
ne gerçeği!
kimmm! serdar ortaç mı!
kim tırt!
- je t'aime ille de je t'aime, emret uğruna dağları aşıp gelem.
- kırkından sonra amcam çeker halayı. amcamın zamanında halay mı vardı?
- buralara yaz günü kar yağıyor canım, ölene kadar seni bekleyemem.

Bu ve bunun gibi tipitip şarkı sözlerinin ne anlatabildiğini anlayabilmiş bünyelerin kurabileceği cümle. Bir dakika ama müzisyen dendiyse iş değişir. Müzik olsun diye çığırdığını düşünmüyordum. adam hobi olarak kafa sikiyor sadece.

edit: olum eksileyenler var lan.* hayırdır? serdar ortaç'ın müzisyen olmadığı gerçeği mi koydu? eksileyen arkadaşlar serdar ortaç şarkılarıyla coşup, çayla kafa olan ergenler herhalde.
bir youtube yorumu : serdar ortaç müziğin babasıdır. çünkü anasını s.kti...
(bkz: bir müzisyen olarak serdar ortaç)
düşünün ki bir adam sadece 7 notadan harika eserler çıkartabilsin. düşünün ki aynı adam ''yüksek uçan kuşun, yüreği sarhoşun.Acı çeker gibi, kölesi olmuşum.'' gibi herkesin anlayamayacağı derinlikte şarkı sözü yazabilsin. hey yine aynı adam türkiye gibi büyük bir ülkede yaptığı tüm şarkıları zirveye çıkartmasını bilmiştir. demek ki neymiş harika müzisyenmiş.
ha tabi konserde "BURALARA,BURALARAAAAA AŞK VER ALLAHIIM AŞŞŞKKKKKK!"diye böğürüp sonra o güzelim ANOTHER BRICK ıN THE WALL söyleyende ebem zaten.
sadece müzisyen olduğu gerçektir.
yirmi dokuz harften o kadar kelime çıkarması da ayrıca takdir edilmelidir.
service unavailable.
(bkz: hayattan soğutan gerçekler)
efendim ? yanlış nomera.
ajdar da iyidir bu bakış açısı ile.
döndürüp döndürüp durmayın bu başlığıdır. gıcık oluyom amk picine. prim yaptırmayın.
(bkz: kaynak götüm)
Benim Adriana Lima olduğum bilgisiyle aynı gerçeklik seviyesini taşır (!)