bugün

basın açıklamalarını yakından takib etmek için facebook'tan arkadaşlık teklif ettiğim kişican. bakalım kabul edecek mi. bakarsınız hayricanyonja, ismetmicrosoft türünde çocuklarımızı doğurur.
" bir sözlük hackledim ünlü oldum." sözünün sahibi.
yakın arkadaşları iki eliyle bir s.ki doğrultamadığını söyler.
-mereBa Ben karşı komşunuz serdar digiturk'te korku filmi izliyordum elimi tutsanız BeraBer izlesek?
+ a, p?
(bkz: zoofili)
(bkz: serdar koş koş)**
hakkında bu kadar entri girildiğini görünce sözlüğü hacklediğinden artık emin olduğum! yazar.

tırsmış gibi görünen delikanlı peşin edit: bahsi geçen şahsın "hackledi sandığım derken sanki başaramamışım gibi imada bulunuyorsunuz. çok nadan buluyorum." uyarısı ile entriye çekidüzen verilmiştir.***
bengü yonjaoğlu'yla birleşmesinden korkulan hacer ana. *
kendisine ;

korkma kalbim geçer acısı
şeytan mısın melek misin serdar ne ayaksın?

demek istiyorum. dedim.
an itibariyle entryi silip, not olarak "modlar yok, kral mod var, kral serdar var" diye yazan hacker.
(bkz: gerçekmiş lan)
"yeni internet ünlüsü müdür" diye sormak istediğim kişidir.
benim entrylerimi silmeyen zat. o da beni seviyoor sanırım. *
(bkz: ot)
hava civa uydurma karakter.

akşam akşam eğlence oldu mu oldu.
sözlüğü hacklemekle kalmamış, yazarların da psikolojisini bozmuş kişi. hep beraber saçmalıyoruz, farkında mısınız?
(bkz: sözlük kendine gel)
ulan zamanında ulu sözlüğe üye olup o kadar entry gireceğime gelip şurayı iki hackleseydim namım yürürdü be. sen o kadar yaz çiz adam gelsin şıp diye silsin al sana feyzbukoğlu..
ooooo

serdaar heek heek heek
serdaar heek heek heek

şeklinde uğruna tempo tutulası insan.
(bkz: mahmut facebookoglu)
akıllı olması gereken elemandır. bu devirde kimse şah değil, sultan değil, padişah değildir. olmayada gerek yoktur. yurtta sulh cihanda sulh'dur.

(bkz: ne hackersen onu biçersin)
lamer** sahin gibi sanal alemde uzun yillar gecsede unutulmayacak hacker.

(bkz: uludag sozluk seni unutmayacak serdar)
tanim: modifiye lamer.
şaka maka bu saatte sözlüğe renk katmıştır kendisi. yazarların psikolojini bozmakla kalmamış, azıcık da silkelemiş kendine getirmiştir. içimizdeki cem yılmazı ortaya çıkardı valla. saolsun.. esprili entryler, komik başlıklar. hep memleketi mi kurtarıcaz.
beni de çaylak yapmayı başarmış insancıktır. moderatörler sağolsun hayata döndürdüler. suni solunum yaparken dil kullandı bi tanesi onu da yazdım bi köşeye. *
(bkz: mal)

edit:kendisine bu entry de güzel bir giydirilmişti en son ama bi mini hack daha yemiş sözlük anlaşılan. neyse serdar elbet birgün kader ağını örer türk usülü öğrenirsin yazmayı.
yeniden gelmiş kişi.
entrymi sildi lan.
----
serdar facebookoglu

(bkz: hakkaten Bi serdar vardı onaa noldu)

videosu çıksa da izlesek kişisi. el-kaide cinsi mesajlar veriyor ya.

(31.10.2007 22:24) entry sözlük formati'na aykırı.

mod notu: ben her zaman burdayım. yakında yeni bombaları patlatacağım. itaat eden kazanır. etmeyen çok yazık eder. serdar (1numara)
-----
aBi tamam sendenim. zall, oyuncakBulut, july aBi yok. en Büyük serdarr ulann! aBi söz kasetini de alcam senin. Bengü aBlamla da yakışmışsınız fena hee. yakışır aBime.
(bkz: serdar uyuma taraftara sahip çık)
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar