bugün

bir sonraki cümlesi ben senle yapamıyorum ayrı dünyaların insanıyız diyen insan modelidir.
lafına başlamadan önce senden ayrılıyorum de ki önce sen ayrılmış ol.
artık ayrılmak isteyen sevgilidir kendileri.
bunca tecrübeden sonra bir kere daha göt olma durumuna düşmemek için direkt 'siktirgit,benim senle konuşacak birşeyim kalmadı' diyerek cevap verilmesi gereken cümledir.

-seninle konuşmamız gerekiyor remzi.
-siktirgit benim seninle konuşacak birşeyim kalmadı.
-ama,ama ben bu hafta beni istemeye gelebilirsiniz diyecektim askitomtom.
-heh,tam isabet..
yukarıdaki örneklemede de görüldüğü gibi böyle bir cevapla asla nakavt durumuna düşmezsiniz dostlar,hayırlısı..
Birazdan ''sorun sende değil bende'' ve ''sen daha iyilerine layıksın'' diyecek olan sevgilidir.
-seninle konuşmamız gerekiyor,
+kesinlikle
-neden kesinlikle dedin, senin söyleyeceğin birşey mi var,
+sen bi başla bakalım da duruma göre değiştireceğim ben,
-hıı
+de hele
-beni ne zaman isteyeceksiniz 5 yıl oldu mahalede dedi kodu başladı artık,
+tam da onu diyecektim bende ayrılsakmı artık...
ilişkilerde sonun başlangıcı olan cümledir. bu cümleyi takriben "olmuyor john olmuyor. bu ilişki yürümüyor artık. geleceği yok bu ilişkinin." takip eder. ve nihai son gerçekleşir. (bkz: ayrılık)
bu konuşmanın sonu hayra gitmez. ya ayrılır ya da ayrılır.*
bundan az sonra "ayrılmalıyız." diyecek olan sevgilidir.
(bkz: aha ayrılacak)
lilly'e göre bu cümle sadece 2 önemli anda kullanılır.
1- ayrılmak istediğini söyleyeceğin zaman
2- hamile oldugunu söyleyeceğin zaman.
ayrılık vakti.
ya ayrılık konuşması yapacaktır ya da teee gerilerde kalmış bir olayı yeniden açıp kavga çıkaracaktır.
(bkz: sen açıklamadan ben anladım)
artçı sarsıntıdır. yıkıcı deprem yakındır.
seni heycanlandırıp sonunda ayrılmıyorsa bilki deneme yapıyordur yakında ayrılacaktır.
eğer şimdi konuşmak isteyen sevgili önceden konuşmak istememişse çok pis kapak yiyebilir konuşmak istediği kişiden.
(bkz: houston we have a problem)
ayrılma öncesinde hazırlanan zeminin temelini oluşturan b.ktan bi sözdür.
ayrılması 1,05 verir... Ayrılır da... Durumu kurtarması zordur.
bunun bir benzeri de 'ilişkimiz hakkında ne düşünüyosun' diye başlar.

bu soruyu soran ablamız ya da abimiz muhtemelen ya sıkılmıştır ya da başka bi ablamızdan veya abimizden hoşlanmıştır veyahut karşılıklı hoşlaşmışlardır.yapmanız gereken tek şey bugune kadar ona verdıgınız degere acımak
(bkz: ayrılık çanları)
Mutlaka bir b.klar yiyen sevgilidir.Kurcalayın derim.
akabinde "tango için ayakkabı seçecem, ne almalıyım?" diyorsa güzelce cezalandırılması gereken sevgilidir.*
(bkz: hamileyim)*
dün basıma gelenlerden yola cıkarak "ayrılmayı düsündüğünü düşündürmek isteyen ama nolurr yapma dedirtme amacı tasıyan kıza aptal problemler cıkaran erkeğin repliğidir.