bugün

sen kimsin sorusuna verilecek cevaplar.
Adamina gore cevap veririm.
"Benim ben" üstüne tanımam..
Verilicek yazmayacak kadar diline hakim biriyim.
Kavgadaysa "asil sen kimsin" seklinde olur. Hic sekmez.
Siz kimi arıyordunuz?
http://youtu.be/ZsSuf4t-npA .
ben de bilmiyomki..
i am the lord of darkness. i am the king of fallen angels. i am the life. i am the death. i am the person who will watch the whole world burning at dooms day.i am part of god.and now i am your most dangerous enemy.
Meraklı siken diyebilirsiniz. Genel de ha ney gibi tepkiler ile karşılaşırsınız..
Kimse de düzeltme yapmamış, hımm.
(bkz: verilecek)

Edit: bi Mod abimiz düzeltmiş.
Bilmem sen seç.
baban. entryne.
"asıl sen kim köpek ? "dir.
"I am Daenerys Stormborn, of House Targaryen. Rightful heir to the Iron Throne, Queen of the Seven Kingdoms of Westeros, the Rhoynar, and the First Men. I am the Mother of Dragons, the Khaleesi of the Great Grass Sea, the Unburnt, and Breaker of Chains. The Khaleesi, Daenerys Targaryen."
Önce siz kendinizi tanıtın, yabancılarla konuşmuyorum.
inanmıyorum! Beni tanımadın mı? Geçmiş olsun. Ne zamandır böylesin?
My name is Maximus decimus meridius. Commander of the armies of the north. General of the felix legions. Loyal servant to the true emperor marcus aurelius. Father to a murdered son. Husband to a murdered wife. And I will have my vengeance. in this life or the next.
Denerek karşıdaki insan bugta bırakılabilir.
beni tanısaydın bu soruyu soramazdın zaten.
anne kızlık soyadının ilk iki harfiyim.
"Ben ki Sultanü's-salâtin ve bürhânü'l-havâkîn tâc-bahş-ı hüsrevân-ı rû-yı zemîn zıllullahi fi'l-arazîn Akdeniz'in ve Karadeniz'in ve Rumeli'nin ve Anadolu'nun ve Karaman'ın ve Rum'un ve Vilâyet-i Zülkadriyye'nin ve Diyarbekir'in ve Kürdistan'ın ve Azerbaycan'ın ve Acem'in ve Şam'ın ve Haleb'in ve Mısır'ın ve Mekkenin ve Medine'nin ve Kudüs'ün ve külliyyen Diyâr-ı Arab'ın ve Yemen'in ve dahi nice memleketlerin ki, âbâ-yı kirâm ve ecrâd-ı izâmım enârallahu berâhinehüm kuvvet-i kahireleriyle feth ettikleri ve cenâb-ı celâdet-me’âbım dahi tîğ-ı ateş-bâr ve şimşîr-i zafer-nigârım ile feth eylediğim nice diyârın sultanı ve padişahı Sultan Bayezid Han oğlu Sultan Selim Han oğlu Sultan Süleyman Han'ım."
(bkz: insan)

görsel
Merhaba, ben holigan bücür.
insanın kendi kendine soracağı 'Ben kimim?' sorusu kadar önemli değildir.
ben benim sen kimsin.