bugün

yeni bir yazar. hoşgelmiş.
Hoşbulmuş. (Erkek sekreteriyim o bakımdan)
(#13220964) Gelişini Hemen Göstermiş Yazardaşım,* * Son girdiği entry'si ile kendi tanıtımını Çok güzel yapmıştır, Hoş gelmiştir, Niye gelmiştir? Belkide yanlış gelmiştir.
yeni yazardır. ve her yeni yazar gibi entry girerken gaza gelerek formatın amına koymuştur. entry'sini düzeltmesini ve gammazlamak istemediğimi söylememe rağmen gaz yükseltmiş ve bana nick altından sataşmıştır. ama yinede kendisini sözlüğe kazandırmak için elimden geleni yapıcam ham meyva sonuçta.
Sekizinci nesil zırvaların arasından sıyrılmış komik yazar. severim kendisini.
Bir hata bulunca moderatör havasıyla bir şeyleri laf sokmak suretiyle düzeltmeye çalışan ama asıl düşüncesi öyle olmayan, yan sanayi Çin malı kalitesiz yazar, ona buna sataşmayı büyüklük ya da erdem sanan kişidir. ilk okludaki ispiyoncu sınıf arkadaşı modelinde bir karakteri olduğunu düşündüğüm kişidir..

nickin deki ''ot'' kelimesinin kendisiyle bağdaştığını düşünerek bu ismi şeçtiğini düşündüğüm yazardır.

Bir hata buldum bin pirim yaptım sanan tuhaf insandır. Kendisini tükürüğüyle boğacak nitelikte yazarlar olduğunun henüz farkına varamamıştır.*
"Liseli yazarlara ayar verdiğim için suçlanıyorum. Çoğu insan, benim gibi hemfikirken bilmeden atıp tutarak saçlamalamalara aldırış etmiyorum. cüheyla ile cahil hikayesi bu, ezik liseliler..." ile başlayan bir kitap çıkartacak olan yazardır.