bugün

ilk 20 dakikadır bol bol atatürk güzellemesi yaptı, muhalif görünmeye çalıştı, şimdi de diyanete ve tarkatlara salladı.
kendisini ilk günden kabul ettirmek istiyor gibi.

ama kendisi yandaş bir gazeteci.
bunu herkes biliyor.

bu yüzden biraz yapmacık geldi bana söyledikleri falan.

neyse, inşallah ben yanılıyorumdur.
kötü ve yandaş gazeteci olması nedeniyle habertürk'ün genel yayın yönetmenliğine getirilmiş. Berat Albayrak'ın hazine ve maliye bakanlığına getirilmesine tepki olarak fırlayan dolar konusunda yaptığı ve damadı kollayan yorumuyla berbat gazeteciliğe tam gaz devam edeceğini göstermiştir.
Fatih portakal’ın yerini doldurmuş sunucu. Kimse yabancılamıyor artık. Fatih portakal derdine yansın. Evet.
Fazla taraflı yayın yapiyor. Itici.
haber metnini biri yazıp eline vermiş.
okurken o kadar samimiyetsiz ki tekleyip duruyor.
bak selçukcum sana "vatan millet sakarya ve atatürk dersen inanırlar." diyen her kimse fena halde kandırmış.
biz senin alışkın olduğun allah deyince her şeyi unutan kitle gibi değiliz.
senin erdoğanın uçağında gezmesine izin verilecek kadar yandaşlığı kanıtlanmış biri olduğunu gayet iyi biliyoruz.
ukala birine benziyor.
çomarlara hoplatıyor mu hoplatıyor. ben isme değil icraate bakarım.
Şöyle böyledir.
fethullah gülen cemaatinin gazetecilerinden. cemaat aktüel'in genel yayın yönetmeni olması için çok çabaladı. oldu da. sonra da newsweek. ama gazetecilikten pek anlamaz. nitekim newsweek başarısız oluyor. aydınlık kadar satabiliyor ancak. newsweek'in başına getirilmesinin nedeni aktüel'in performansıydı. Ama unutulan bir şey var; o dönemde derginin yayın direktörü alev er'di. dergiyi alev er yapıyordu.
ilk gün çok heyecanlıydı. Biraz zaman verelim.
Fox ana haberin fatih portakaldan sonraki yeni anchormani

görsel

görsel
Dün akşam medyamız için alışılmadık derece nezaketliydi. Keşke tüm devir teslimler böyle olsa...
Türkiyenin en elit, en donanımlı, en entel haber sunucusu. Fatih portakal gittiğinde bu adam kim ya hem uçak gazetecilerinden birisiymiş bu diyordum. Zamanla çok pişman oldum ve önyargının ne kadar yanlış bir şey olduğunu anladım.
fatih portakal'ın yerini dolduramamış sunucu. adam programı açarken bile eee diyor. yok abi yok boşuna dememişler gelen gideni aratır diye.
Adam çatır çatır haber sunuyor fatih portakal dan daha hard adam.