bugün

Demagojinin en güzel örnekleriyle süslüdür.
Ooo bir taraf yobaz bir taraf terörist birbirini yiyip duruyor. Uzakta yiyişin gençler aile var.

Konuşmanın özeti: ıııı magduriz hewal ıııııııı magduriz ııııı .
Masum duruşu, anadolu çocuğu şivesiyle unutkan balıkları etkilemiş olabilir.
Ama ben çocukluğumu unutmuyorum.
Babam doğu görevini yaparken neler yaşadığımızı unutmuyorum.
Bayrak vatan millet sevdalısı bir insanım. ben o mitingte TÜRK BAYRAĞI göremedim. Neden kullanmaya erindiniz barış derken? Neden hep hdp bayrakları örtüldü üzerlerine? Abi hiç mi düşünmüyorsunuz gerçekten terörist olan bu partinin yaptırmış olabileceğini? Hala bu adamı körü körüne sevip sayanlara inanamıyorum.
Pkk üzerinden siyaset yapabilenlerin birilerine stajyer demesi komedidir. Al birini vur ötekine misali. Olan mazlum halkımıza oluyor gerçi. Selocanda çıkmış sizin oğullarınız ölmüyor onların nasıl yaşadığını biliyoruz diyor. E abicim mundar olan bunca teröristi aşağı indirmiyorsun, onların sersefil yaşamları üzerinden siyaset yürütürken utanmıyorsun ya, akp hırsızlığından, çoluk çocuğuna yaptığı kıyaktan neden utansın.

Üstüne bunların fanatiği olan gerizekalı kesim var, birbirlerini yiyorlar bunlar için. Biz halkız, bizim ne ak partiye ne teröristlere ihtiyacımız yok. Sen ak parti seçmeni olarak hırsızlığı görmezden gelirsen, hdpli olarak terörden beslendiği için partine tepki göstermezsen işte böyle bok yoluna orda burda ölürsün.

Azıcık akıllı olun, objektif olun. Partinizi eleştirin, aklanmasını isteyin.

- Sen yanmazsan, ben yanmazsam, biz yanmazsak nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa?.. Nazım hikmet.
Oo rant, saglarim bi dal.
demirtas'in bruksel seyehatinde ust akilla neyi planladigini gormus olduk.
demirtas'in butun planlarinda "kan" var.
Katliamdan önce hazırlanmış konuşmadır malumunuz herşey planlı programlı oluyor.
korku, panik, katliam bu kelimeler bu olayları gerçekleştiren adamdan çıkıyor bunlara destek veren adamdan çıkıyor, bizim millet tabi mallığına doymaz ölse de doymaz, g.tüne kazık sokulsa da doymaz bunu izler yazık bunlara ama en iyi onlar bilir bizi deyip oylarını yine bu köpeklere verir.
En ufak bir acı bir üzüntü yok bu meymenetsizde ve ona uyanlarda. Maksat hükümet düşsün gerekirse devletde düşsün.

bunları gördükçe bir vatansever olarak tabiikide oyum bir kez daha ak partiye olacaktır!

Şimdi kudurabilirsiniz.
Bu orosbu çocuğuna inanan kişinin basireti bağlanmıştır. Allah aşkına biraz izan!! Ak parti nefretiniz yüzünden ülkenin geldiği noktayı iyi değerlendirin. Bu durumu hangi sendromla açıklamaliyiz bilmiyorum ancak hepiniz hastasınız. Gerçekleri görmek bu kadar zor olmamalı. Bu alçağın patlama sonrasindaki açıklamasi, asil hedefin Türkiye olduğunu gösteriyor.
pkk, pyd gibi görevi öldürmek olan oluşumlara sırtını dönememiş birinin söylediği sözlerden oluşan konuşmadır.
Kendi insanını katledip bizim insanımızı katlettiler diyor. Komik gerçekten.
Terör örgütünü destekleyip onlara canlı kalkan olanlar terör saldırısına maruz kaldığında böyle ciyaklıyor işte ey barış güvercini kendine yapılmasını istemediğin şeyi neden başkasına yapıyorsun diye sorarlar adama seçimde mağdur seçimden sonra saldırgan pozizyonuna geçen samimiyetsiz güvercin seni.
...doğru sen bizim başbakanımız değilsin ama An be An gün be gün katilimiz olmana da izin vermeyeceğiz...
(bkz: hanım koş katil konuşmuş)
Zaten patlama onun mağduriyet ten faydalanması için yapıldı.
Kendi insanimi patlatiyorsam size neler ederim demeye getirmiş seçim çalışmaları yerine oyunu böyle patlamaya çalişmiş. Gözdağı vereyim derken göz çikarmak. Evet barış, hıhı öyle.
Kendi insanimi patlatiyorsam size neler ederim demeye getirmiş seçim çalışmaları yerine oyunu böyle patlamaya çalişmiş. Gözdağı vereyim derken göz çikarmak. Evet barış, hıhı öyle.
Bu o. Çocuğuna ciddi ciddi inanan türkler var lan.

Alayınızın nefsini...
hem saldırının sorumlusu hem de etrafa çamur atıyor insanda azıcık utanma olur. ama ar damarı bir kere çatladıktan sonra Demirtaş gibi yüzsüz olur.

eninde sonunda kendisi kelepçelenecek haberi yok.

o konuşma çok önceden hazırlanmış bir konuşmadır. patlama bu konuşmayı yapabilmek için gerçekleştirilmiştir.
ne hikmetse hdp meclise girip akp tek başına iktidar olma şansını kaybettikten hemen sonra başlayan terör olayları süreci boyunca sürekli barış, pkk silah bıraksın diyen kişinin konuşması. bu adamı da o süreç boyunca sürekli savaş savaş diye inleyip çocuğuna çürük raporu alanlar olumsuz eleştiriyor.
terörün de teröristin de tribünlerde vatan millet sakarya pozları atıp arka planda tüm memleketi satanları da biz iyi biliyoruz.
--spoiler--

Bi tane haysiyetli onurlu yok ki istifa edin çağrısı yapalım..

--spoiler--

Efsane konuşmanın efsane kısmı.

Öyle bi konuşma ki, saraydaki, köşkteki bütün badem bıyık danışman kadrosu bi araya gelse yazamaz, yazsa küçük enişte prompterden okuyamaz.

Kelimesi kelimesine her sözünün altına imza atarım.

Parçalanan terörist için "yakaladık hukuğa teslim ettik" diyen birinden değil başbakan sınıf başkanı olmaz.

95 kişinin öldüğü gün "istifa edecek misiniz" sorusuna gülen adamdan değil bakan, tarlada korkuluk olmaz.

Böyle bir ayar lazımdı.

Şimdi küçük enişte düşünsün. "ne diyim ne cevap vereyim" diye danışmanlarına dövünsün dursun.

Olmadı uzuna sorsun.

Lan bu adamı 7 Hazirandan sonra aniden "pkk ya sırtını dönemiyor, pkk yı bizim istediğimiz gibi lanetlemiyor" diye eleştirmeye başladılar.

Ulan tamam da gören duyan sanacak bizzat Demirtaş gidip polislere sıkıyor.

E bizzat sıkanlarla 6 Haziran günü senin oy verdiklerin masada özerklik, aponun serbest kalması, ev hapsi konularını tartışıyorlardı.

Sen de "olm işte akp 30 sene sonra terörü bitirdi bak" diye alkışlamıyor muydun be pezevenk.

istanbul'un göbeğinde 1 milyon kürt türkiyeyi tehdit etmediler mi miting adı altında.

Askeri birlikten bayrak indirmediler mi bu şerefsizler.

Ulan daha 3 ay önceydi şunlar. O zamanlar Demirtaş makbul adamdı.

Reisiniz başkan olamayınca düğmeye basılınca mı aklınıza geldi bu.herifin terörist destekçiliği.

Yarın reisiniz başkan olabilirse, çözüm süreci için "tamam artık dolaptan çıkarabiliriz" derse şimdi küfür ettiğiniz Demirtaş ın yine bi yerlerini yalamaya başlayacaksınız hatırlatayım dedim.

Çünkü siz vicdanla, akılla, merhametle değil ipinizi tutanın talimatlarıyla yaşıyan kuklalarsınız.

En fazla bi kere daha "aldatılmışız" dersiniz olur biter.
güncel Önemli Başlıklar