bugün

mal karıların yüzeysel yaptığı şey.

amk salakları, olgunluk sıfır, gelip bir de ay tatmin olamıyorum der.

amip amk, ne cilve, ne işve, ne arzu, ne şehvet, önüne domalmış buzdolabı gibi, gir hadi gir hadi.

siktir amk, kartonla mı sikişiyorum.
bu ülkede çok komik dile getirilir. kadın yaparsa namussuz , vay be vermiş , o ne çakmışlardır bunadır. erkek yaptıysa ooo koydu çocuğu , sikmiş , patlatmış. bir üstünlük algısı var hep. olm sizin kafanızı sikeyim ben ? hangisi seksi tek başına yapıyo lan. sanki tek erkek zevk alıyomuş gibi vay efendim işte neler yaptıya getirmeler nedir. türkiyede kadınsan seks yapmıyosun , sikiliyosun. anne baba bile kızlarına böyle aşılıyo aman yapma etme diye. geleneklerinizi sikeyim bu nedir ya ? erkeksen sikilmiyosun sanki.
dünyanın en zevkli işi.

çünkü (bkz: kadın)
öncesi ve sonrası birbirinden son derece zıt hisler yaşatan içgüdüsel bir eylem.
kişi sayısında hiçbir sınırlama olmayan bir aktivitedir. Tek kişi de olur 20 kişi de olur. Masturbasyon'dan grup sekse kadar yolu var.
en zevkli is, tek basina yapilan versiyonu bulunan, kisi sayisinda ust siniri bulunmayan aktivitedir.
istinasız buradaki herkesin varlık sebebi .
o kadar kuvvetlidir bu arzu freud'a göre bebekler annelerini emerken bile bir tür cinsel haz duyar.
Herkesin varlık sebebi olması bi yana ciddi anlamda tabudur da seks doğu toplumlarında.
http://galeri.uludagsozlu...C3%BCfreden-denyo-705842/
Ayni harfle baslayip bitendir.
seks'i bir amaç değil sonuç olarak görmediğimiz sürece erkekler bu kadar abazan, kadınlar da erkeklere karşı bu kadar şizofrenik olmaya devam edecek.
para verip seks yapanlar, seks yapmıyorsunuz. seks; önce hoşlanmak, sonra aşık olmak, birbirinizi karşılıklı arzulamak, bunun doğru zamanı için beklemek ve tüm bunların sonunda yapılan bir şeydir.
seksten daha güzel bir şey varsa o da aşık olmaktır. aşık olmaktan daha güzel bir şey varsa o da aşk yaşanılan kişiyle seks yapmaktır. bu seks ile diğer seks aynı şey değildir mesela.
Sevdiğin kadınla olmadıkça tatsız, tutsuz, saman gibidir.
yapmak çok zevklï.
Imam nikahından önce yapılması Zina olan.
görsel
aşıksaniz eğer mutluluğun zirvesini yaşatan şeydir.
neyse ben bişey demiyorum.
romalı filozafların, sırf bedavaya getirmek uğruna aşkı uydurdukları şeydir.
dünyadaki en anlamlı şey.
Oksijen kadar gerekli.
Küçük yaşlarda evcilik oynayarak başlayan istek arzudur.
boktan hayat için sunulmuş mükemmel ve yegane duygu-his türüdür.
tanrı insanlarda penis/vajina yaratıyor. Sadece evli olanlara helal kılıp diğerlerine yasaklıyor. Dünyanın en büyük zevk ve mutluluğunu yasaklanmasını aklım almıyor. Bir nesil bu zevke tadamadan ölüp gidiyor,mastürbasyona mahkum kalıyo. Yazık değil mi?
dünyada yasak(evliler dışında), cennette serbest.
hepimizin dünyaya gelme sebebi.hepimiz birer sikişin mahsülüyüz.
her iki tarafın da zevk aldığı aksiyon. az veya çok zevk aldı diye bir durum söz konusu olamaz, tabi zevkmetre icat edilmediyse.
hırçınla beni dedirtendir.