bugün

sekiz gözle beklediğimiz yazar grubu.

koşa koşa gelin, dört nala gelin.. kurtarın bizi.
7. nesil ile birleşip taş üstünde taş, omuz üstünde baş bırakmayacak nesildir.
gelen gideni aratır derler nesil yazarıdır. yedinci nesil sekizincinin hakkından gel. arkanızdayız.
(bkz: ne çabuk büyüdük)
7.nesilden sonraki gelen nesildir. Hoş gelişler ola 8. nesil sen çok yaşa... Hey Hey Hey!
(bkz: bunu benim yazma sebebim)
(bkz: saçmaladım iyice)
gelsin oğlummm diye haykırarak bağrıma basacağım nesildir. bir an önce gelsindir.
ergen ve incici yazarların olmamasını umduğum nesildir.merakla bekliyoruz kendilerini.
(bkz: ahahahaha ben buna gulerim ya)
umarım yazar alımlarına gereken ciddiyet verilir, 10 entry yazıp 2 hafta sonra yazar olma dönemi son bulur. sözlüğün içinde bulunduğu kısır döndügen, yaratıcılık eksikliğinden kurtaracak, troll' ü az bir nesil olur.
aralarından birisininde ben olacağımı umut ettiğim topluluktur.artık bir yerden başlamak lazım yazarlık olayına.
7. nesillere doyamadan gelecek olan yeni nesil yazarlardır. bilmiyorum ama 6. nesilin eskimesi bana bu kadar kısa gelmemişti. belki ben de içlerindeydim ondan olabilir.
1 ocak 2011 doğumlu olacaklar. canlarım benim.
-ona bi başlık ver zall, bi sözlüğü olsun. ama zaman zaman da trolllük yapabileceği bir sözlük. ona söylemek istediğim o kadar çok şey var ki... sen söyle ona zall. ona de ki...

(bkz: babam ve zall ım).
(bkz: sikmeseler bari)
7. nesilin ohh be demesine neden olan gencler bunlar .
hoşgeldiniz destekliyorum abicim ben . *
(bkz: yaşlandık be sözlük)
canlarımdır lan hepsi. gürül gürül gelsinler, karışan eden olursa da bana söylesinler hatta..
bi gelsinler de bakıcaz icabına. ne amandır avucları kaşınıyordu.
7.nesilden daha çok ses getirceğini düşündüğümdür.
görür görmez 7.nesillerde "1 yıl olmuş mu ya?" ifadesi yaratacak yazarlar.
görsel
1 ocak 2011 tarihinden sonra ulutag sözlüge üye olacak olan yazarların sıfatıdır. anasını yediğimin nesilidir.
http://www.swfcabin.com/swf-files/1287955941.swf
biz, yedinci nesiller olarak onları ezmeyeceğiz efem.Hiç olmazsa ben böyle birşey yapmayacağım.
Biz aşağılandık bari onlar aşağılanmasın.
(bkz: bir alex değil)