bugün

twitterda daha baslamadan 80 bin takipci toplamis dizi. supergirl'un bile 18 bin takipcisi var. siz hayirdir?
amerikan sorority/fraternity temalı korku filmleriyle acayip güzel dalga geçen dizi. karakterler de ayrı bir cins. chanel oberlin'i mi, chanel #3 mi yoksa chad'i ya da denise'i mi daha çok seiyorum karar veremiyorum bi türlü. dizinin tek sıkıcı karakteri grace, o yüzden asıl katil o çıkarsa hiç şaşırmam. ayrıca üç haftalık halloween bölümü çeken tek dizi de olabilir. haftaya chanel #5'ın cenazesiyle kaldığı yerden devam edecek dizi.

dickie dollar club'ın aslarından olan chad radwell beni özellikle öldüren bir karakter. bir herif düşünün ki ağzından çıkan her şey saçma olsun, ama bu onu komik yapsın. denise hemphill cinslikte chad'le yarışır.

bu hızla karakterleri öldürürlerse sezon sonunda geriye 2-3 kişi kalacak. chanel, chanel #3, denise ve chad'e bir şey olmasın da. sıkıcı grace gidebilir.
chanel'in her hafta kendini aştığı dizi.

--spoiler--

"the bitch apple doesn't fall far from the bitch tree" gibi bir laf etti ya, öldüm zaten. tek isteğim sıkıcı grace'in ipini çeksin birisi. ayrıca chanel#5 asıl katil. bebeklerden kız olanı diye düşünüyorum. bebeklerden biri erkek biri kız, gigi onlara bakıyor. zaten gigi ve boone belli, bir tek asıl red devil'ın kimliği belli değil, o yüzden bence maskenin arkasında chanel#5 var.

amerikan film tarihinin en klasik korku filmi sahnesine de süper bir selam çaktılar. dean munsch vs. 2 red devil ve judge scalia izlemeye değerdi.

chad radwell her zamanki gibi embesildi, zaten onu embesilolduğu için seviyoruz. momma denise de iyice kappa kızı oldu. chanel#3 bu sefer çok fazla yoktu, özletiyor kendini. gerçi az konuşuyor öz konuşuyor. earmufflarına kurban.

--spoiler--
2. sezon onayı alan dizi. fakat bu sefer olaylar bir hastanede geçecekmiş ve hikayesi farklı olacak. casting de daha belli değil. oysaki ne kadar da isterdim kraliçe chanel oberlin geri dönsün.
Hayatimda izledigim en igrenc ve sacma dizi. Basrollerin hepsi sirayla öldü nan. Izleyecek oyuncu kalmadi dizide. Nick jonas icin bakayim dedim ilk onu katlettiler. Bir de igrenc ki sormayin. Nasil tuttu bu salak dizi anlamadim.
Ciddi izleyenleri gördükçe şaşkınlığımı gizleyemediğim dizi. Ya bu absürt komedi, adamlar dalga geçiyor resmen her şeyle nasıl ciddiye alıyorsunuz?

Cidden keyif aldığım dizilerden biri.
queen'imiz chanel oberlin ve yardakçıları chanel #3 ve chanel #5 ile dekan munsch'un geri döndüğü dizi. kadroya da yılların kendisine yaradığı john stamos ile yılların perişan ettiği taylor lautner doktor olarak eklemiş. fragmanda olmasalar da emma roberts'ın bugün yayımladığı fotolarda dickie dollar kulübünün başkanı ve chanel dahil herkesin büyük aşkı chad radwell ile 1. sezonun grace'den sonraki en itici karakteri zayday williams da bulunmakta. mama denise ile ilgili hiçbir haber çıkmaması ise üzücü. chanel oberlin ve muhteşem aşağılamalarını cidden özledim.

`
http://www.youtube.com/watch?v=XFULttiHuSU`
haftaya salı (20 nisan) 2. sezonu ile chanel'in "rant"lerine devam edeceği dizi. chad ve mama denise'in de hastasıyız elbet.
lea michele hayranlığım için başladığım ama sonrasında baya beğendiğim dizi. insanı kendine bağlıyor, merakta bırakıyor ve sanırım vaat ettiği şey de bu. 2. sezonuna başlayacağım ama sanıyorum dizi iptal olmuş. halbuki baya güzel diziymiş. çoğu karakterin aslında kendine has karakterler olması da diziyi klişelerden koruyor yer yer.

ayrıca tarafsız olarak söyleyebilirim ki hester ulrich karakteri çok iyi değil mi ya?