bugün

Saç kesimi sıfıra vurmak istenilecekse eğer, başlığı sıfat olarak kullanacak berber.
adana'da öyle bir berber bulunamamıstır. *
Sizi uzun zamandır tanıyan, ne istediğinizi bilen berberdir. O kadar da ütopik sayılmaz.
cennetlik berber. o kadar güven olur ki bir süre sonra, "abi sen kafana göre takıl, sana güvenim sonsuz" diyebilirsiniz bile.
bir kere de bize denk gel ulan denilesi beraber.
dükkanının yanında ev almak istenilen berber.
yılmadan, yıkılmadan, pes etmeden 4 yıldır gidip istediğim şekli anlattığım berber. nihayet güzel yapıyor ama ben bu şekilden sıkıldım.
bayan kuaförü olarak yeniköy'deki doğan kuaför. annemin anlattığına göre sizin yüz şeklinize bakıp tam size uygun saç kesiyormuş. ayrıca fransa'da uzmanlık eğitimi almış.
Böyle bir şey gerçekte varolsaydı adı berber değil sanatçı olurdu.
çölde su gibi, kutupta yaz gibi aranan berberdir.
babam.
(bkz: benim babam toyota gibi adam)
her defasında baştan yarat beni savaş abi(!) edasıyla gidip, izmir marşı ile geri döndüğüm berberimi değiştirmeme sebep olacak berberdir.
elinden öpülesi insandır. bulunduğu takdirde bırakılmaması gerekir.
(bkz: böyle bir şey yok ama olabilir de)
şu hayatta duyduğum en ütopik istektir. böyle bir şey yoktur saçı tam istediği gibi kesen berber vardır.
saçına senin istediğin gibi şekil veren insana kuaför denir.
denk gelmiştir. beceremiyorlar istediğim şekli vermeyi.
(bkz: justin berber)
(bkz: justin bieber)
sayıları gün geçtikça azalmaktadır.
tam istenen saç çok uğraştırıcı bir model değilse bu berber de ütopik değildir.
aranan berberdir. saçta absürd bir görüntüye sebebiyet vermemesi onu hayatınızda baş tacı bile yapar. verilen paranın her kuruşunu hak eden berberdir.
bir örneği; ismi ofsayt olsada "pasha kuafor salone" ismindeki dükkanın sahibi olan berberdir.
emeğine sonsuz saygı duyulası berberdir.
(bkz: işini severek yapmak)
(bkz: öyle bir şey yok ama olabilir de)
yok! mınagoduğumun ilçesinde böyle biri yok!..
edit: ulan ben flemenkçe mi konuşuyorm ki; sen her defasında tamam abi, aynen abi, olur abi, yakışır abi gibi salvolar atıp, yine bildiğini okuyon ey göt verenin götü!!! kaka adam, pis pislik, cıvık bok, iğrenç osuruk...
bulunduğunda alnından öpülesi insan üstü yaratık.
türkiyede nadir bulunan berber.