bugün

berber ne kadar deneyimli olsa da aynı standart üzerinden gidemez ideal modele ne kadar benzer keserse o kadar iyidir.
öyle biri yoktur. kesse bile bir sonraki kesişte aynı istikrarı sağlayamaz. eğer berberde sıra varsa saçınızı baştan savma özenmeden kesebilir. değişik bu berberler. en ince ayrıntısına kadar aynı olmasını istersin ama bir önceki başarılı kesişin aynısını yapamazlar. fark olur illa ki. eğer istikrarı sağlayan varsa söyleyin ona gidelim.
san andreas berberidir.
bize kerkinmesini haketmiş berberdir. saygı duyulur.
(bkz: usturaya vurdurmak)
(bkz: Yok öyle bişi)
berber gibi berberdir (tabi varsa).
Bulunduğunda birakilmayacak berberdir.
yok denecek kadar az olup, aranan berberdir.
Usta berberdir, aynı zamanda benim berberimdir, 2-3 ayda bir kırıklarımı aldırmaya lojman berberine giderim, (babam astsubay benim ehiehieheh) ve berberim istediğimi kesimi nokta atışıyla yapar, he amcık kırık aldırıyosun ne kadar sapabilir zaten diyenler olacaktır, saçımı uzatmadan öncesinde de istediğim modeli yine nokta atışıyla yapardı, o adam emekli olursa bayan kuaförüne giderim, net.
bir daha öyle kesemez tam berberimi buldum dersin ikinci gidişinde sıvar batırır.
Benim kuaförümdür. Ciddi ciddi memnun kalmıştım. Ben saçım kötü olunca ağlayan biriyim yani.
dünyaya barış ve huzur getirecek insan ile aynı etkiyi yaratacak insandır.
Sabri sarioglu'nun berberi.
adamdır. tabi bulunması elmas bulmak gibidir.
Bir rivayete göre kadıköy yakınlarında gizleniyormuş.
(bkz: yok öyle berber).
yıllardır berberlere '' çok kısa da olmasın çok uzun da olmasın :d'' deyip sonucunda beğenmediğim saça nasıl olmuş sorusuna ''eline sağlık valla süper olmuş'' diyen bir insanım.
eğer bir berber bir gün saçımı ne çok kısa ne çok uzun keserse ona yardım eden çırak ne güzel çırak onu kesen berber ne güzel berberdir.
kendisi mataramasukoo adlı yazarın berberidir. ama kendisine berber denmesinden haz etmemektedir. kendisi erkek kuaförüdür istediğin traşı söylersiniz kendi yorumuyla tam istediğiniz gibi çıkarır sizi kuaförden. türkiyede sayılı erkek kuaförlerdendir kendisi.
saçı istenilenden çok daha iyi kesen berber vardır..
benim berberim'dir..
şu yaşıma gelip de bulamadığımdır. mutlaka istediğimden kısa keser. halbuki uzun kesip sonra sorsa nasıl uzunluğu falan dese bende söylerim az daha kes diye.
Kuaförü bulunmuştur. Boydan fazla almayacağım deyip almayan, tam isteğe uygun şekil veren kuaför buldum ben imkansıza inanmamm.
http://galeri.uludagsozlu...adres-ver-gelelim-192338/
Eli opulesi berberdir.
Anlamıyorum arkadaş ne kadar kısaltması gerektiğini bilmiyor bunlar kestikce kesiyorlar dur mu diyelim ne diyelim bunlara bilemiyor insan.