bugün

berberin special'i diyebiliriz.
nadir sayıdaki insanlardır. genellikle söylenilenin tersini yaparlar.
KENDi iSTEDiĞi GiBi DEĞiL DE BENiM iSTEDiĞiM GiBi KESEN BERBER CANDIR CAN. iSTANBUL'DA iKAMET ETMEE AŞLAYALI HENÜZ O KADAR BECERiKLiSiNi BULAMADIM AMA ARAYIŞ iÇiNDEYiM. UMUDUMU KAYBETMiŞ DEĞiLiM.
işini bilen berberdir...yalnız burada kendi istediği gibi değil müşterinin istekleri doğrultusunda saç kesebilmek önemlidir..
Var oldığuna şiddetle inanmak istediğim tapılası şahsiyet.
(bkz: en güzel duyguların insanı)
işinin eridir. bi de ucuz fiyata kesiyorsa kalbime girmiştir.
Şahit olamadığım berberdir.
Eskiden mahallede kör ali diye bi berber vardı. 3 numara diyodun, at kuyruğu bırakıyodu. Biraz kes diyodun, 2 numaraya vurup, havalar ısınıyo ferah ferah gez, derdi.
olmayan berberdir.
Çocukluk arkadaşım olan berberdir,yiyorsa düzgün kesmesin doverim.
Kısalt dediğin saçın yanlarını kesip Kim Jong Un modeli yapıp nası oldu diye soran, yarrak gibi olmuş bu ne amk diyemeyip abi üstleri de kısalt istersen deyince 3'e vuran berber değildir.
istisnadır. ama arada risk almak iyidir.

ya da siz en iyisi aynada saçınızın en iyi olduğu an durun deyin hemen dur dur abi kesme tamam. ben hep bu taktiği uyguluyorum. yoksa o güzelim saçı dur daha düzeltecem diyerek s*kip atıyor.
11 yıldır berberim olan hanifi abidir . burdan sevgilerimi yolluyorum .
Bebekken ilk traşımı bile ona olduğum, hala aynısına gittiğim halil abimdir.

O da 1 kerelik güzel kesmişti.

Ve inanın acayip güzel olmuştu amk. Okuldakiler gidiyor geliyor ya harbiden çok yakışıklı olmuşsun falan diyorlardı. Bir söyleyen bir daha söylüyordu. Sonra uzadı...

Tekrar gittim. Tabii aynısını kesemedi. O günkü gibi olmuyor hala.
görsel
her berber gibi dayayan berberdir.