bugün

Pırasa gibi bir saçınız yoksa her kadının hatta uzun saçlı bir erkeğin bile evinde bulunması gereken bir şeydir. Bazılarımızın eli ayağıdır. Her ne kadar kıvırcık saçımızı sevsek de düz saç kadar bakımlı ve düzgün durmuyor. Taraklısından var bende geçen yeni fiyatını gördüm ve dedim ki sana çok iyi bakacağım evlat..
Eskiden ütü vardı bu görevi üstlenen..düzleştirmek uğruna az yakmadık kafamızı.hatırlayınca hüzün çöktü.
Saçlarımı düzleştirmek uğruna aldığım ancak bir işe yaramayan zımbırtı .
Doğum günümde beklediğim hediye.
saçlarını düzleştirmekten ümidini kesenler, belediyenin alacağı son sistem yol silindirlerini bekler olmuşlar.
düz saçı olan kıvırcık olmasını, kıvırcık saçı olan düzleşmesini istiyor.
saçlarla uğraşacaklarına kafalarını değiş tokuş etseler daha kolay değil mi?
elimde iki adet satılık bulunan üründür. grundig marka ve sıfırdır.
Milattan kalma bi tane var. Markasi da fakir. 10 kere 190 derecede gecersen dalgali yapiyor iste. Sağolsun.
imrenilen gür saçlarımı neredeyse çeyreğe indirdiği için kullanmadığım alet. Artık fön falan da yaklaşmıyorum, dalgalı kullanıyorum
Bide bunu kullanırken kaş göz yakanı vardır .
Gidip piyasanın en boktan cihazını satın alan arkadaşlar baya gömmüş ama iyi bir cihazsa gayet güzel sonuç verir.

Philipsin dort sene önce aldığım şu an modeline bakmaya üşendiğim düzleştiricini kullaniyorum.

Saçlarım hem çok gür hem de saç tellerim olağanın baya üstünde kalın. Uzunluğu da altmış küsür cm. Totalde otuz dakika sürüyor düzleştirmem. ince plakalı, ısısı düşük ve iyonsuz bi cihazla denememde bir buçuk saati gördüm. Plakaları geniş olduğu için iz kalmıyor ve daha hızlı oluyor. Bi de ben akşam düzleştirip öyle salkım saçak uyuyorum sabaha biraz bozulunca çok doğal görünüyor.

Ve tabii saçın ağzına sıçıyor. Düzleştirici kullanıyorsanız iki haftada bir kesim lazım.
Haftada bir kez saçlarımı düzleştiriyorum. Düzleştirmeden önce saç bakım yağı sürüyorum. Yine de saçlarıma zarar veriyor tabii. Çok sık kullanmamak gerekir.
Kısa vadede iyi uzun vadede kötü olan aygıt.
saç yakıyor ama kurtarıcı.
Eski kız arkadaşım kullanırdı çok. Saç yakan birşey bence o. Saç tost makinası. Malca.
Remington en iyisi mi bilmiyorum ama en iyilerden. Silk olanını kullanıyorum memnunum.
Chet'in de belirttiği gibi ufak ürünleri mükkkkemmel ütülüyor.

Yaşasın öğrenci evlerinin pratik çözümleri !
görsel
saçlarla düzüşen ve saçları muşambaya çeviren bir icat..
kuaföre gitmeye gerek bırakmayan müthiş icaat..
elde patlayan * hiç kullanma gereği duymadım bu zamana dek, lakin saçlarım kısacık kaldıgından azıcık uzun görünsün diye birazdan en ucuzundan çıkıp alıcam. uzayana kadar görür işimi.
gereksiz yapay 1 hede.

alet deme kızım, lazım olur valla.
Yurtta kalırsan eğer utun bozulursa utu yerıne kullanabıleceğiniz bır alettır.
üzerinde mısır patlatmayı denediğim ama beceremediğim alettir. bir de o kadar sıcak bir şeyi kızlar nasıl bu kadar rahat kullanıyor gerçekten ürpertici.
kesinlikle kullanmayacağım alet. çok düz gerekirse fön çekerim. onun dışında zaten en güzeli doğal dalgalı saç. yanık kokusuyla gezmek istemeyen kullanmasın.