bugün

bir nevi ütü görevi gören cihazdır.
(bkz: ütü)
hiçbir zaman tam olarak istenen sonucu vermez. kuaförlere olan bağlımlılığın bir kurtuluşu yoktur. olmayacaktır.
bazı saç düzleştiricileri vardır, hiç ısınmazlar bile, saçı düzleştirmek şöyle dursun. bazıları vardır, en inatçı saçları bile muma çevirirler. iş, saç düzleştirci alırken iyi bir seçim yapmaktadır yani. gayet güzel ısınan, saçın yerleştirildiği bölge büyükçe olan saç düzleştiricileri hem zamandan hem de paradan kazandırırlar. hiç uğraştırmazlar, pat pat düzeltirsiniz saçlarınızı. fönden tek eksik yanı; dalgalı fön gibi bir seçenek yoktur.
fönle ortak yanı; fön gibi yıpratır saçlarınızı.
icat edeni öldürmek istediğim elektronik cihazdır. *
kıvırcık, dalgalı ya da hasır saçlı emo kızların en sevdiği oyuncak.
yorucu alet.
hele uzunsa sacların kolların filan ağrıyor, birsüre sonra sıkıyor zaten vazgeciyosun kullanmaktan.
iri lülelere sökmeyen alet. tam düz görünümü en iyisi denilen bile vermiyor malesef.
su ana kadar denediklerimin icinde en basarili olanı Philips HP4666 diyebilirim. Bugün uyesi oldugum bir marka / kamuoyu arastirma sirketinden denemem ve fikrimi belirtmem icin gönderdiler yavrucağızı. Kıvırcık kafalı bir insan olmanın zorluklarını çeken bilir arkadaşım. ne tekim bu cihaz, sonic zımbırtısı ve ayarlanabilen ısı oranı sayesinde bir defada düm düz ediverdi kıvırcıklarımı. süpermiş kendisi *
kalın telli, kıvırcık ve uzun saçlar için fazla bir manası olmayan hede. bir saat saç düzeleştiriciyle uğraşana dek insan kuaföre gider daha iyi. *
erkeklerin de kısa saçlarına şekil vermesi için kızlar kadar kullanmaya başladığı alet.
mucizevi alet.efendim tecrübelerimi aktarıyorum. kuaföre her fön çektirmeye gittiğimde: "hey maşaallah fön çektikçe saçlar çoğalıyor sanki" gibi abuk subuk cümlelerin muhatabı olunca aldım en sonunda bir düzleştirici rahata erdim sözlükçüm. ayrıca sürekli saç bakım kremi, saç maskesi yaparsanız zararı en aza indirirsiniz. 2 ayda bir uçlarından aldırmayı da unutmayın. saç bakım ürünü olarak gliss in ürünlerini öneriyorum. saç maskesi, saçlarınızı kurutmadan önce yıpranmalara karşı saç spreyi, bir de parlaklık kürü var. bunları kullanın bir zararı olursa da ahanda burdayım.

edit:efendim onca zaman sonra gelen edit ten sonra küfretmemeniz kaydıyla şunları söylüyorum.Uzak durun bu aletten 1 yıl 2 yıl bir şey olduğu yok ama saçlarımı mundar etti bu alet.1 Yıldır elimi sürmüyorum alete.Saçlarım yeni yeni kendine geldi.
saç uzatırken dalgalı saçlara sahip bünyelere hayatı biraz daha kolaylaştıran alettir. ucunun seramik olması çok önemli bir konudur, metal uçlu olanları bi halta yaramaz.
babyliss markası ile harikalar yaratılan alettir.
ince telli, kıvırcık ve max. yarım saat fön tutan saçlarımı tüm gün lepiska moduna sokmaktadır.
kuaförler çok sakıncalı olduğunu, saçların yandığını belirtiyor ama 1 yıldır hemen hergün kullanıyorum kel kalmadım... ayrıca hiçbir fön saçı bu kadar düz hale getiremez.

mutlaka sık sık saç bakımı yapmak gerekir.
vax . vaks . '' vaks sürümmi abi ? '' .
yüzyılın icadı.her kızın er geç ucuz pahalı ne olursa bi şekilde edindiği vazgeçilmezi.yalnız herkes aynı şekil oldu o ayrı mesele..
o yokken ne yapıyomuşuz, nası insan içine çıkıyomuşuz diye kendime sormadan edemediğim güzel hede.
remington öneririm.
sokakta gremlinler gibi çoğalarak artan pırasa saçlı kız popülasyonunun sebebidir.
Uzun süre kullanıldığında kafada saç maç bırakmayan ve bırakıldığı anda saçı eskisinden de kabarık ve elektriklenen bir hale getiren kozmetik.
kesinlikle philips en iyisi çok pratik ama saçları acayip yıpratıyor.
her gün saç düzleşirmek için uykusundan dakikalar feda eden kızların kullandığı, sonucunda da dümdüz peruk gibi saçlarla gezmesini sağlayan, artık neredeyse her evde bulunan ama çok saç döken alet.
(bkz: Remington)
güzelim saçları mısır püskülüne benzeten faidesiz hede, oluşan saç kırıkları 100 metre öteden farkediliyor. düzleştirici kullanarak güzelleştiği sanrısında olan yumyum kızım saçların çok yağlı görünüyor ve dahası saç uçların neye benziyor desem sana böyle açılmış kablo uçları vardır bildin mi tıpkın o.

düzleştirici kullananlar kırıklarının da farkındadırlar canları sıkıldıkça tel tel bakıp uçlarını kopartırlar. mirim, sana önerim ımmmm nıı nı blendax dolgun saçıma bak. yıka, çık.
bayanların sevgili veya eşlerinden üstü kapalı olarak istedikleri hediye. sinbo falan iyi değilmişmiş, braun iyiymişmiş de falan, tabi iyi olur tamı tamına yüz altmış beş lira teknosa'da. artık hediye de beğendiremez olduk.
fazla kullanıldığında saçların ucunu çalı süpürgesi gibi yapan alet..