bugün

terbiyeli sözlük yazarlarının haklı haykırışıdır.

(bkz: sayin allahsiz)

o değil de başlık başımıza kalmış...
(bkz: sozluk bana karı bul lan allahsız)
uludağ sözlüğü karı bulma motoru sanan kibar abaza cümlesi.
maçoluktan hayır gelmeyeceğini anlayan sözlük yazarının vernellenmiş yumuşacık olmuş sözleri.
ardından,sayın öküz şu anda isteğinize yanıt verilememektedir.lütfen bilgisayarınızı kapatınız,kaldırıp aşağı atınız cümlesi sarfedilebilir pek tabii.
sozlugu sasirtacak istektir. zira kendisine "sayin" diye hitap edilmektedir. daha dune kadar "lan sozluk" diye itilip kakilirken bugun yazarin isi dusunce sayin sozluk oluvermistir. lakin bu cabalar beyhudedir, kendisi "lan sozluk" iken "kari" bulamadigi gibi "sayin sozluk" iken de "hanimefendi" bulamayacaktir.

(bkz: kabiliyetsiz sozluk)
(bkz: sözlük yazarların pezevengi olsun)
(bkz: bir desti izdivac olarak uludag sozluk)
(bkz: dijital pezevenk olarak sözlük)
abaza kalmış hanımevladı bi tipin kuvvetle muhtemel iki lafı bi araya getirip kuramayacak olsa da, kurarsa böyle olur işte dedirten cümlecik..
(bkz: artık ilişkiye girmek istiyorum)
(bkz: cinsel organımın sevinmesini istiyorum)
(bkz: benim neyim eksik)
(bkz: sozluk beni evlendirsene)
(bkz: başkasının çüküyle gerdeğe girmek)
-sayın gözlük ehm şey sizden bir ricam vardı
+ne gözlüğü lan sözlük diyecen sözlük onu bile diyemiyo
-hah işte ben de onu diyorum nerde benim gözlüğüm sayın sözlük saatlerdir arıyorum
+kafana bak andaval kafanda.sayıyla mı veriyolar lan sizi bana
-yok abi ben kendim tek başıma geldim bi maruzatım vardı da
+lahavlevelaguvvet bas git adamı günaha sokma
-peki gözzzl.. ıhmm şey sözlük
(bkz: sözlüğün sinirli anına denk gelmek)
sayın sözlük derken acaba kimi kast ettiği, hanımefendilerin hanım efendi olduğunu nasıl anlayacağız ki sana ayarlayacağız kardeşim dedirten soru.
birde bunun koca bulanı varmı? *
sözlüğe arkadaşlarının yemesi sonucu gelmiş * saf insanın sözlükten dileği.efendidir de kendisi. *
hanımefendi dedikten sonra, 70 yaşına kadar sevgili,eş vb. bulamayacak olan uuserin isteği.
(bkz: DÖŞÜ kıllı OLSUN)* *