bugün

sürekli arkadaşların birbirlerini tanımaya veya tanıdığını ispat etmeye yönelik, sorularla işleyen, bu soruları soran kişinin salak yerine konulduğu bir oyun.

-bak oyunu anlatmayalım sen anla. sen bize soru sor. biz cevaplayalım. sen de oyunu çöz!

hayır oyunu tam on beş dakika çözemiyorsun, sürekli soru sorup duruyorsun. nasıl bir eğlence nasıl bir oyun anlayışı anlayamadım zira.
hem severek okuduğum; hem nefret ettiğim ama bir o kadar da sevdiğim yazar.
(#8836854) muhtemelen aynı yaşta olduğumuzu düşündüğüm yazar.
bir altıncı nesil harikası.
(bkz: saykodelik)
(bkz: psychedelic)
bu aralar çok gezen yazardır. neden gezdiğinin farkına an itibariyle varmıştır. *
kendini sevdiren yazar. seviyorum piçi ya *
benim için sayko, dırımdırım, kokeyn kreyzi olan şarkı.
soad-psycho.
sayko sapık demektir.
amcamın kasap dükkanının ismi. yemin ediyorum imkanım olursa resim filan da çekerim resmen 'sayko kasap' ismi.. biz yugoslav göçmeni olduğumuz için ona böyle derlermiş. anlamını bilmiyor ancak bir gün söyleyeceğim. sayko kasap nedir lan. sapık kasap.
ebeye yeterince ipucu verilmediğinde adete işkenceye dönüşen oyun. oyun bir noktada kilitlenmişse, oyun eğlence olmaktan çıkmışsa, ebeye kişisel sorular sorması söylenebilir.
daha önce bu oyunun adını dahi duymayan birini ebe seçince gülmekten alta sıçırtan oyun.
bizim kuçu kuçu nun adı.

american staff terrier (pitbull) cinsi kendisi. amk bi hayvana bir isim ancak bu kadar yakışırdı. hem psiko bakışları ve hareketleri var hem hiper aktif hem de ilgi manyağı. 24 saat durmadan oyun oynayabilir ve kavga edebilir.
Bugün ebe olarak oynadığım çözmeye çok yaklaşmışken devrelerin ısınması sonucu kafayı yediren oyundur.
Bugün ilk kez oynayıp ebe olduğum beynimi s.ken oyundur.
Cevaplayanlar için eğlenceli,ebe için tam bir trajedidir.
türkçe'de bir zamir.

psikopatça hareketlerde bulunan, sebebini algılayamadığınız davranışları olan insanlar için kullanılır.

cümle içinde: "ne kadar da sayko bir kız?!"
veya; "dört bir yanım sayko dolu, ne yapsam acaba?!"
görsel
Bu kafayı yaşamak istiyorum, ulan o ne sayko bir yürüyüş.

görsel