bugün

iyi çamur atan yazar.
okunabilitesi olan yazar.
KENDi iSMiNiN BAŞLIĞI ALTINDA KENDiNi ELEŞTiREN YAZARLARA , AYNI TAKTiKLE CEVAP VEREN YAZARDIR.
ilginç adamdır.

kafayı taktı. sözlüğe habire sıçtığı yetmiyor gibi; geldi başlığıma, donunu sıyırdı, öbek öbek sıçıyor. çoluk çocuk deyip geçeceğiz de, bunun gibileri ciddiye alanlar var.

söyleneni de kuyruk sokumunun bittiği bölgeden anladığı da belli.

"beni ayar manyağı yaptın" dedim, "ayar vermeden, ayar veriyorum" diye anlamış. counter-ayar moduna girmiş. canım benim.

allah müstehakını versin çocuk.

ah keşke bana attığın o özel mesajları silmeseydim de, seneye special olympics'de türkiye'yi temsil etseydin.
karşısındakine laf yetiştiremeyince, özel mesaj yoluyla küfür eden bünye.

e madem böyle olacaktı, ne diye sidik yarışına girdin be çocuk?
gelişmeleri(?) kaygıyla takip edilen tornavida.

lan bu kadar düz mantık olma, bak bi' kere polis = faşizm veyahut komünizm eşit değildir polis denklemini unut. samimi söylüyorum bak.
sol yanağından makas aldığım yazardır.
allah-ü teala'nın kendisine verdiği rıskla oynayan yazar. yapma sayın yazar.
geçenlerde mesajlaşmıştık, ben kürt değilim demişti. şimdi bakıyorum da umudumuz dhkp c başlığını açıyor. hep diyorum, kendisine de dedim; soyundan utanma ! ama yok, bana mısın demiyorlar ...
(#6114346) entryim yüzünden bana ırkçı demiş ama (#6386416) entryimi okumamış öylesine yazan, boş yazan yazar.
ucuz etiketlerin adamı. adam dediysem de mazur görüle...

okuyup da anlayamadığı her yazara troll yaftasını yapıştırıyor.

piyasa yazarı işte. pardon yazar dedim...
rene descartes okusa ona da troll der diye korkuyorum açıkçası. en iyisi hiçbir dindar bilimadamını okumasın bu.
karikatür tiplemesi adı gibi bir yazar ismi. zekice.
(#6630563)

(bkz: sıçtı cafer bez getir)
(#6630662)

(bkz: sıçtı cafer bez getir 2 sinemalarda)
(bkz: #6631075)
çeçen direnişçilere terörist diyebilecek kadar düşmüş yazar.
kendisi bu girdiyle "bir insan ne kadar cahil olabilir?" sorusuna cevap vermemiş cevap olmuştur. öncelikle güzel kardeşimizin bilmesi gereken şey çeçenlerin kafkaslarda ruskilerden önce bulunduğudur. hani çıkıp diyorsunuz ya ,anadolu bizden önce sahipsiz miydi? kürtler yok muydu orada? biz sonradan geldik diye. işte ben de sana kendinle ne kadar çeliştiğinin bir kanıtını sunarım böylece. kaldı ki o konuda bile yarım yamalak bilgin bile yok. yalnızca konuşuyorsun . sen a yazsan da b yazsan da artı geliyor kızıl abilerinden sana. yumurta gibi çocuksun niye gelmesin ki?
fikir yürüteceğin bir konu hakkında öncelikle bilgi sahibi olmanı tavsiye ederim. aksi takdirde petek dinçöz'ün programında ajda pekkan taklidi yapan lara'dan farkın olmuyor, komik bile olamıyorsun. yalnızca basit oluyorsun. hani izzet yıldızhan'ı 3 saat izlemeyi sana tercih ederim o derece. konuya dönelim. bak güzel kardeşim önce terörist nedir terörizm nedir onu öğren de gel. vatanı için çarpışan adama terörist değil direnişçi denir, çaktın? o toprakların sahipleri de çeçenlerdir bu kadar basit. ama arkadaşımızın jeton geç düşmeyi bıraktım hiç düşmüyor. ayrıca bu arkadaşımız pek te bir utangaç aynı derece de kaypak. ibrahim kaypakkaya abisine çekmemiş hiç. kendini bir dava adamı zanneden bu şahıs pkknın önce kürt halkının haklarını savunduğunu iddia ediyor, yönetimden uyarı gelince de yazdıklarını değiştiriyor. gerillalar terörist oluyor, halk örgütü terör örgütü yazık. ne kadar enteresan ve ne kadar acı verici. insanların ideolojileri saçma olabilir. insanlar saçma sapan fikirlerin peşinde gidebilir. ama hepsinden acı verici olan bunların bile arkasında duracak kişiliklerinin olmamasıdır. üzgünüm genç arkadaşım bu ne yazık ki sende yok. sen yalnızca abilerine ablalarına, gelecekte halkların kardeşliği ayağına tavlayacağın manitalarına yatırım yapan, yarın öbür gün işe başladığında "ahah ne salakmışım ben yaa" diyecek olan birisin. ama ufak tefek bir şeyler de öğrenmeni isterim açıkçası. ne mi?

http://img69.imageshack.us/i/cecenistan1kd3.jpg/

sürekli üzerinden prim yaptığın çocuklara hiç benzemiyor farkında mısın? panzere taş attıktan sonra gidecek bir evi yok. onu panzerin karşısına salan bir annesi de yok babası da. annesi ve babası muhtemelen ruslar tarafından kurşuna dizilmiştir. ayrıca farkındaysan ona muz alan polisler de yok. değil taş laf atsa rus askerlerine diri diri gömerler bu güzelim çocuğu. anladın mı?

(img:#41416)

bak buna, bakabiliyorsan bak. bu da terörist dediğin çeçenlerin evladı. bakabiliyor musun? gördüğün gibi panzerden kaçabilecek bir bacağı yok, ne kadar üzüntü verici olmalı senin için?

(img:#41417)

baksana şuradaki mavi gözlü, güzelim ama bacakları olmayan kıza. baksana ! bak terörist dediğin milletin çocuklarına ve söyle kim terörist kim haklı? hak verdiğin pkklılara bak, ülkenin manzarasına bak! hangi kürt çocuğuna böyle bir orospu çocukluğu yaptı bu ülkenin askeri, polisi, vatandaşı? hangisi çocukları kesebilecek kadar iğrençleşti?

yazık sana. gerçekten de yazık. tarih bilmeyen cahilin tekisin. saygılarımı sunar, çeçenistan'da olan ve çeçenistan'a gitme isteğiyle yanıp tutuşan tüm kardeşlerimin selamlarını iletirim. onlara terörist sıfatını hediye ettiğini duyunca çok sevindiler. hepsi sana çeçen kaması hediye edecekmiş. bence kaçırma.
(#6625434) ideolojik görüşlerini benimsemeyen yazarlara bok atan yazar. ayrıca sürekli polemik hevesi taşıyan yazar. ayar manyağı yapılası yazar. **
bazı şeyleri yapmadan önce (bkz: sözlükte yazmak) donunu çekmesi gerektiğini düşündüğüm yazar.
pkk'ya küfür edilince içi gitmiş ve moderasyonu göreve çağırmıştır. tabi ama sade molotof atmakla olmuyor, pkk'yı sanal ortamlarda da korumak lazım.
aykırı görüşlere sahip olsak da arkadaş olarak kendisine işlerimin yoğunluğu dolayısıyla vakit ayıramadığım için buradan özürlerimi iletiyorum.
söylesem tesiri yok,

sussam gönül razı değil...

nickaltına yazarsam dikkate alındığını sanacak.

yazmazsam susmayacak.
stalin resmi ile boy gösterip türk milliyetçiliğine kin kusan, insan düşünen bir hayvandır tezi ile milliyetçiliği anlatmaya çalışan kişilik.
(bkz: terörist evlat arif)
Sözlük Flooder. türk milliyetçisi başlığına yeni gelinin şeye sarılması gibi sarılmıştır.

Canı çok acımış belli... Bırakın oynasın lan.
sadece dikkat çekmeye çalışan yazar.
güncel Önemli Başlıklar