1. 1.
  tekno müzikle ugrasan; ecuador, stay, adelante, encore une fois, mysterious time, follow me gibi bizi yerimizden kıpırdatan sarkıları calan şahıs.
  ... rigsmaer
 2. 2.
  tekno müziğin muazzez sashsoy'u.

  (bkz: adelante)
  (bkz: ecuador)
  (bkz: together again)
  ... butun sifatlari tamlarim
 3. 3.
  (bkz: ganbareh)
  ... system error
 4. 4.
  2003 yılında çıkardıkları "i believe" single albümünden sonra 2008 yılında "Raindrops" adlı single ile yeniden müzik dünyasına olan dönmüş grup.
  http://www.youtube.com/watch?v=j6woSGy3NAc+
  ... never neverland
 5. 5.
  En sevdigim elektronik müzik DJ lerinden biridir Sash!. 1970 dogumlu Alman bir DJ. Albümlerinde Tina Cousins, Dr Alban, Sarah Brigthman, Boy George, Shannon ve Adrian Rodriguez gibi birçok vokalistle de çalıştı. Aynı zamanca parçalarında Fransızca,italyanca,ispanyolca ve Afrikaca gibi birçok dili de kullandı. ilk çıkışını ise 1997 yılında Encore Une Tris parçasıyla yakaladı. (Her ne kadar ilk duydugum parçaları o zamanlar Stay olsa da=) 6 kadar albümleri var. Life goes on ve Trilenium albümleri oldukça hoşuma giden albümleri (Aynı zamanda dayanamayıp o ara satın aldıgım albümler bunlar=) Bu grubun aynı zamanda video klipleri de çok dikkatimi çekmiştir. içerikleri elektronik müzikle harika uyum saglıyor.Bu arada web siteleri de görünüm ve içerik olarak oldukça iyi ve zengin..
  http://www.sashworld.com
  ilginçtir biyografisinde 12 yaşında bir futbol takımında oymarken bir sezonda 65 gol atarak oldukça dikkat çektigi ve ardından Borussia Mönchengladbach takımından oldukça etkileyici bir teklif aldığı fakat babasının buna karşı çıktıgı yazılı. Belki de gerçekten bir yıldız futbolcu olabilecek bir isimdi. Ama babasının bu karşı çıkışı, kesinlikle elektronik müzige çok önemli bir isim kazandırdı.Babasına saygılarımı sunuyorum=))
  2 ... dalgamaya
 6. 6.
  bu heriflerin her şarkısı bana göre sapına kadar futbol şarkısıdır. bir encore une fois, bir adelante, bir ecuador bana buram buram yıllar önceki avrupa'dan futbol programlarını anımsatır.
  ... pulemjot kalashnikova
 7. 7.
  ecuador gibi harika bir şarkının sahibi. nerelerdedir kim bilir şimdi. tası tarağı toplayıp köye mi yerleşti acep?
  1 ... mig14