bugün

bulunduğu taktirde sadece bakarak zaman geçirilmesi gereken kişi.
pokemondur. *
ya dnalarıyla oynanmış bir bebek ya da üçüz bebeklerdir. ha yok tek ve normal yollarla olmuş bir bebek diyorsanız;

(bkz: anne baba takdiri hakediyor)
sarışın, mavi gözlü ve japon kısmına kadar her şey gayet normal derecede, kabul edilebilir düzeyde seyrederken sarışınla başlayan sıfat tamlaması dizisinin zenciyle devam etmesi şaşırtıcı bir gelişme olarak karşımıza çıkıyor bu başlıkta. şair bu dizede ne anlatmak istemiş diye düşünürken kendinizi bir anda cem adrian dinlerken bulursanız hiç şaşırmayın.
(bkz: ortalık karıştı düzen bozuldu)
tüm dünya bir araya gelip s.kişse olması imkansız gözüken kişidir.
sarışın zenciyi bulmak bile imkansıza yakın bişeyken hem sarışın hem mavi gözlü hemi de japon olacak bir de zenci olacak, ba ba baaaaa olaya baa...
(bkz: ne çok şey istiyosun sen öyle) *
(bkz: kıyamet alametleri)
(bkz: mutant)
(bkz: sprinter usta)
hayal gücünü zorlayan insan daha doğrusu yaratıktır.
saçını boyatıp mavi lens taktığını düşünsek olabilir.
ancak japon olması dumur olmama neden olurken yüzünü gerdirdiğini düşündüm ve evet olur olur.
somali'de yaşayan almanca konuşan türk asıllı ingilizin biraz daha olasılıksızı.
(bkz: hayal aleminde yaşıyorsun hayal hayal)**
olsa olsa bütün asya avrupa amerika kökenli erkekler tarafından eş zamanlı tecavüze ugramıs kadının çocugudur. yoksa hiçbir bilim insanı bu sentezi gerceklestiremez!!

gözümün önüne getirip canlandırayım derken beyin loblarımın rem'leri yetmedi. sistem hatası verdi. duman cıktı lan kafamdan!! *
babası kesin türk olan japondur.
tayland, kamboçya taraflarından gelen zenci * çekik gözlü insanlar tanımıştım. saçlarını sarıya boyatıp, birde mavi lens verdik mi aynı başlıktaki şahsiyet olurlar.
(bkz: japon zenci kirmasi sarisin mavi gozlu yahudi)
öhömm, öhömm... sarışın saç desen az var, gözler desen renkli sayılır. zencilik konusuna gelince köprü altı boy boy. az güneşlendim mi tamamım.
(bkz: #959163)
(bkz: tostunu ye geliyorum)
sarisin mavi gozlu zenci japon yolda gidiyormuş fıkrasıdır...

sarışın japona, japon mavi gözlüye, mavi gözlü zenciye, zenci de hepsine. hımpf şey. ne diyordum?
(bkz: dünya karması)
brad hülya usain tsubasa adındadır..
zencinin biri gidip capona çakar , doğan erkek çekik gözlü zenci olur. Sonra bu eleman bir rusa ya da almana yağladı mı ortaya çıkacak ürünün olması muhtemeldir. Tabi taşıyıcı genlerin olduğunu düşünürsek belki bu kadar kısa sürede olmaz ama denk gelir mi gelir yani.
kadın olursa dünya erkeklerinin %92si kendisi ile yatmak ister.
küresel ısınmadır o, küresel ısınma.
Bundan yıllar önce gazete de okumuştum.** *
Annesi babası beyaz olan bir zenci çocuk doğmuştu. tıp tabiriyle 1600000000 da bir ihtimal (yazı ile 1 milyar 600 milyon) gerçekleşmişti. bu çocukda heralde bunun karesi ile orantılıdır.
annesinin ünlü bir rock grubunun turnesiyle bütün dünyayı gezmiş olması muhtemel kişidir.