bugün

türkiye' nin en büyük futbol otoritelerinin çıktığı kulübün futbol otoritesi sevdalısı olan yazar. sırf farklı takımı tutuyor diye başka yazarlara prim toplayan zekice ayarlar vermeyen, nick başlığı galerilerine tahrik edici fotoğraflar etkilemeyen, centilmenliği ve objektifliğiyle saygı uyandıran örnek bir insandır.
benim gibi kafayı yemiş, şuursuz holiganlar başta olmak üzere pırıl pırıl, aydınlık ruhunu takip etmesi gereken çok fazla kişi vardır. iyi ki varsın üstadım. senin futbol bağlarını nasıl geliştirdiğini gördükçe kendimden daha çok nefret ediyor, seni daha çok seviyorum.
nick başlığını da eleştiriye tahammülsüz ve kötü niyetli olduğundan değil gereksiz polemiklere girmemek için sol frameden engelletmiştir muhtemelen. neticede mükemmel bir karakterdir kendisi.
'' kanka şampiyonlar ligi gruplarına gidiyorum, maçlardan fotoğraf çekip göndereyim mi ? '' demek istediğim objektif bir futbol otoritesi olan sempatik yazar. hasret kalmıştır şampiyonlar ligi gruplarına, kıyamam.
Hasret kaldığı bir müziği dinleterek yüzünü güldürmek istediğim centilmen futbol otoritesi.

https://youtu.be/u9oSVuf-0rc?si=HYCTh_jQ2uf44rjs
“ al panpa hasret kalmışsındır “ diyerek özlediği bir logoyu da göstermek istediğim objektif futbol otoritesi. 15 sene oldu panpa be.

görsel
Lig şampiyonluğu hasreti de 9 sezon olan takımın taraftarı, sırf beni karalamak için galatasaraylı talklidi yapmışlığı olan futbol otoritesi, ince ruhlu panpa. Bizim bayağı fazla taraftarımız var panpa, sana gerek yok.
Haksız olduğu konularda yanıt vermesinin ve desteklenmesinin yanlış olduğunu düşündüğüm, samimi ve iyi niyetli bulmadığım ubermensch futbol otoritesi panpa. Ankaragücü’ ne az kalsın puan kaptıracaktınız be panpa.
Boşu boşuna galatasaraylı ve samimi, iyi niyetli rolü yapmaması gereken panpa. Çünkü hem öyle olmadığını biliyorum hem de inandırıcı değil… hadi öptüm panpa.
Tehlikeli bir nick. Ne diyor Sarı diyor şekerim diyor onla da durmuyor kalbine sızmak suretiyle girerim diyor. Tehlikeli abi basbaya. Bir yazar.*
bu hayatta ananı babanı seçemediğin gibi günün ilk açık oylayayanınıda seçemiyorsun.

oylayayanınıda bunu 7 sefer okudum hâlâ oturmadı yanlış olabilir emin değilim.

teşekkürler şekerim kalbine kan pompalarım.

kale3112 gibi bunun nick altıda kapalı ne lan bu moda mı oldu bu ara?
futbol olmasa insanlara salça olamayacak kadar ezik olan bazı denyoları dikkate almaması gereken yazar. kişinin nickini refere ederek başlık açmakta neyin nesi oluyor bilmiyorum ama aynısını bana da yapmıştı bu şizofren...

moderatörlerde tren izliyordu.
günün ilk açık oylayanı teşekkür ederim.

yürüyon mu lan bana nabıyon 2 gündür gölgemiz oldun.
karı olsan nikahı basmıştım sana.
karı olsa bende basardım. nikahı .
(bkz: Kayahan)
mizah seviyesi yüksek yazardır.

kalbime girmiştir ama sarı şeker midir bilemem.
Hiç sevmesem de sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim, okumadığım için sevindiğim yazar.
bu ikisini evlendirsek acaba çocukları nasıl olur?

abi ikiside erkek bunların çocuk olmaz diyenleri duyar gibiyim. bi denemek lazım diyorum büyük gebelikler büyük nefretlerle başlar.
beni sever o kıyamaz bana.
Mod olsaydım hesabını ilk sileceğim yazar olurdu. Aslolan fenerbahce dir bunun yanında sempatiktir. O derece sevmiyorum.
Benim gibi, fenerlileri sırf fenerli olduğu için sevmeyen ve onların nick başlığı galerisine üzücü fotolar ekleyen kafayı yemiş bir holiganın aksine centilmen, objektif, diyalog sahibi yazar. Sen sözlüğün altın değerisin. Seni çok seviyorum.
(#46726088).
galatasaray hakkındaki kırıcı çıkışları ve sırf beni hatalı göstermek için galatasaraylı taklidi yapması ile oldukça üzmüş yazardı. donuz listemde bulunduğu için hala aynı hataları sürdürüp sürdüremediğini bilemesem de yapmamasını rica ediyorum. gerek yok böyle şeylere. mutlu ama uzak olsun. en güzeli böylesi...
ulan ebbır bir kişiyi donuza ekleyip onun nickaltına yazmanı anlamıyorum ama hadi tamam diyelim, sonra polemik başlatmak için aynı entryleri ne diye yazıyorsun olm nickleri refere edip başlık açarak? dayak mı istiyorsun abicim sen? derdin ne lan senin?

(bkz: zenn lavian adlı yazar)
Galatasaray düşmanlığı ve şahsıma üzücü çıkışları ile kırıcı olan bir trolldü. iyi ki donuza eklemişim zamanında.
kendisi sırf saygı ve format çerçevesinde kendisini ve fenerbahçe' yi eleştirdiğim için bana nefret duyan, eski nickimin galerilerine galatasaray ve şahsım hakkında üzücü fotoğraflar ekleyen, kötü niyetli bir yazardı. hatta sırf beni karalamak için galatasaraylı rolü bile yapmıştı bir keresinde. bana duyduğu abartılı ve anlamsız kin ne zaman başladı ? bilmiyorum. ancak bana duyduğu nefretin ruhunu yorduğunu biliyorum. bugün de farklı bir nicke sahip bir yazar, şu andaki nick başlığımın altına şahsım ve galatasaray hakkında kırıcı fotoğraflar ekledi.
bak kardeş, seni sevmiyorum. senin yazdıklarını okumak istemiyorum. nick başlık galerime fotoğraflar eklesen de, açık eksi oylamaya devam etsen de bu gerçekler değişmeyecek. bana duyduğun abartılı ve anlamsız nefretten kurtulman için dua edeceğim. bir daha da seninle iletişim kurmayacağım. bitti.