bugün

ben de üzüldüm sen şimdi böyle söyleyince.
o konularda bende çok kırgınım ona.

bir adet yazar .
çizgi roman konusunda sözlüğün sayılı yazarlarındandır.
hayatımın merkezine beşiktaş'ı koyduğumu nereden çıkardın sen? olur olmaz başlıklar altında beşiktaş güzellemesi mi yapıyorum ben? beşiktaş yüzünden milletle polemiğe mi giriyorum mesela?

sana ne yazıldığına bir bak ondan sonra millet hakkında konuş, gelmişsin nickimi yazıp başlık açmışsın özellikle benimle ilgili yazmak için; benim ''elimden gelse bir algoritma yazarım'' lafına alınmışsın, zorla değil ya birbirinin aynısı kelimelerden oluşan binlerce aynı kalıp entryi okumak.

eskiden seni severdim, takılırdım falan da sen kurtarılamayacak seviyede şizofrensin yada bir başka bozukluğun var teşhisini yapabilecek yetide değilim.

şimdi benimle ilgili düşüncelerini al, git bi battaniye altında ağla, kargalar bokunu yememişken neden birisi hakkında yazar ki insan? rüyanda mı gördün?
adı ebbır olan birisine ebbır demek doğal hakkı olan yazardır, kendimdir.
''bu serzenişleri farklı farklı nickler alıp ben ebbır değilim diye hezeyanlara girmeden önce düşünecektin abisi'' derler adama.

''ne sıçtın elime ki ne süreyim yüzüne'' diye bir atasözü var ebbır.
Hiçbir trollük emaresi göstermemesine rağmen bir şizofren tarafından troll olduğu söylenen yazar. Madem trollüm o zaman s.ktirgit ebbır.

Gidip gelip sürekli aynı şeylere yazıp sözlüğü siken adam troll değil,ben trollüm amk...
ayakkabının altına yapışan sakız gibi bana yapışmasan ne ebbırlığın kalır ne başka bişeyin. inatsa inat amk... gördüğüm heryerede tespit ettiği her nicktede ebbır diyeceğimden emin olabilirsin.

tanım;şahsım...
Umarım kesin olarak hakkında yazılmayacak yazardır kabak tadı vermiştir.
(bkz: #45658994)

bu yazdığını başka bir entryde yazmıştın bende altına;

--spoiler--
umarım kesin olarak hakkında yazılmayacak yazardır kabak tadı vermiştir.

--spoiler--
diye eklemişim, ne diye aynı cümlenin olduğu entryi silip tekrar yazmak zorunda hissettin kendini? bak mesajta attın bende sana meramımı anlattım, durup durup bana sarmazsan ben seni hiç sikime takmam diye.

söylediğin şeyi adam akıllı yap, yaptığınında arkasında dur, şu olgunluğu göster artık lan, kaç yaşında adamsın liseli bebe gibi, ayakkabıya yapışan sakız gibi bi tip çıktın sende arkadaş...

lan yazma artık yazma, yazma amk!!!

konuşuldu geçildi, hala aynı cümleyi farklı entryde yeniden yazıyorsun, allahım sabır ver...
Şahsım ve galatasaray hakkındaki düşüncelerini beğenmeyip bunlara asla katılmasam da sözlükte iyi vakit geçirmesini temenni ettiğim değerli yazar. Mutlu ama uzak olsun.
sik sok sik sok sik sok sik sok...

bundan başka kuru gürültü duyan yazar. herif ultra seviye boş adam çıktı rıza baba...
Donuz listemde bulunduğu için Hala aşırı beşiktaş sevgisi nedeniyle futbol konusunda objektif olmamaya devam edip etmediğini, Galatasaray ve şahsım hakkında üzücü çıkışlar yapıp yapmadığını bilmesem de böyle şeyler yapmasına gerek olmadığını düşündüğüm yazar. Kendisini okumadığım için mutluyum. Mutlu ama uzak olsun.
1 temmuz 2021'de başlığı açıp hala aynı entryleri 15 ekim 2023'de giren gerizekalıları pek sevmemesi ile meşhurdur. yıllardır biliyorum bu denyonun bizi donuza eklemediğini ama neyse, buna bot diyordum ama sözlükte iletişim artsın, polemik başlatılsın diye maaşa bağlanmış bir yazar olduğuna da böylece kanaat getirdim.

sağdan sağdan sektirgit ebbır... sözlük sirkten beter bir halde olmasa aynı entryleri binlerce kez farklı farklı başlıklara yazan senin gibiler ip ban yer daha da sözlüğe giriş yapamazdı ya neyse...
ebbırdan daha nefret ettiği bir tip varsa her beşiktaşlıyı tinerci sanan ultra seviye denyolardır.
ekseriyetle fenr veya galatasaraylı olur bu tipler, aslında sarışın hatunları da pek sever, öyle de enteresan adamdır.
Aynı sari sekerim kalbine girerim, aslolan fenerbahce dir, bik bik ve dogukan’ ın troll hesabı gibi beni anlayıp tanıdığını düşünen ama yanılan yazar. Beni anladığını zannetmesi de şahsım için ayrı bir üzüntü sebebidir.
Bu vesileyle artık kendisi ve bahsettiğim diğer yazarlarla herhangi bir iletişime girmeyeceğimi önemle belirtir, mutluluk, huzur, başarı dilerken saygılarımı sunar ve böylece noktalarım.
Mutlu ama uzak olsun. Elveda…
seni anlayıp tanımak gibi bir derdim yok lan, konuyu don lastiği gibi uzatmadan sektirsen gitsen benden mutlu adam olamaz şu dünyada.

denyoya bak amk, senin sıfatın ne ki tanımaya anlamaya çalışayım seni?

bana herhangi bir iyi dilekte de bulunma amk, senden gelecek hayır odin'den gelsin...
Hala hakkımda yazdığını kuşların belirttiği, kırgın olduğum yazar.
Kendisinden ufak bir ricam olacak. Ben sizinle herhangi bir iletişim kurmayıp hakkınızda yazmamaya karar vermiştim. Siz de aynısını yaparsanız çok sevinirim.
Bu da son sözüm olsun. Bitirelim artık. Saygılar, elveda…
''inadım inat götüm iki kanat'' lafını çok seven yazar. son sözü her zaman ben söylerim ebbır. kulp takılmayacak laflar konuş kulp takılınca gelip ağlama sağda solda.

benimle iletişim kurmamak istediğini söyleyip; adıma başlık açıp (temmuz 2021) ara ara yazmakta hangi seviye mallık oluyor onu da anlamış değilim ama neyse...
Tüm ricalarıma rağmen hakkımda yazmaya devam ettiği kulağıma gelen, kırgın olduğum yazar.
Bakın, ben size karşı hatalar yaptım, siz bana karşı hatalar yaptınız. ikimiz de hatalıyız.
Ben sizi affediyorum ve sizin de affetmenizi diliyorum. Hakkınızda başka bir şey yazmayacağım ama sizden de aynısını rica ediyorum.
Sözlükte iyi vakit geçirmenizi ve ricamı kırmamanızı temenni eder, saygılarımı sunarım.
Bitti. Elveda…
nickimi kullanıp başlık açarak savaşı sen başlattın ebbır, bu işin sonunda ya senin inadın kırılacak adam akıllı yazmamayı öğreneceksin yada her entryden sonra onu alıp nickaltına yapıştıracağım.

inat etmeye devam edersen kullandığım kelimelerin ahvali de değişip küfüre doğru kaymaya başlayacak ama, ''mikroskobik oranda bile olsa'' hala sana karşı olan saygımı iyice tüketme. sen hastaysan ben senden daha hastayım, ben deli deli görünce sopasını saklar atasözündeki sopa saklatan adamım, zıvanadan çıkarma beni...
ciddi biçimde kırgın olduğum yazar.
defalarca rica ettim '' bana eski nickimle seslenme '' diye, yapmadın.
rica ettim '' ben artık senin hakkında yazmayacağım, sen de lütfen benim hakkımda yazma '' diye, yapmadın.
galatasaray ve sokak köpekleri - hala hepsinin tehlikeli olduğu yönünde hatalı genelleme yaptığın için - konusunda zaten hiç anlaşamayacağız.
son kez rica ediyorum: lütfen eski nickimi kullanma ve hakkımda yazma. sen yazmadıkça ben de yazmayacağım. teşekkür ederim.
Galatasaray ve şahsım hakkındaki üzücü yorumları, defalarca rica etmeme rağmen hala ısrarla eski nickimle hitap edip kırması ve tüm sokak köpeklerinin tehlikeli olduğu yönündeki hatalı genellemeyi savunmasından ötürü kırgın olduğum yazar. Çok üzdün beni abi ya. Ben artık senin hakkında yazmayacağım demiştim sen yazmaya devam ettin. Artık unutalım birbirimizi. Lütfen.
beni unutup hakkımda yazmaması için rica ettiğim, benim unutmaya çoktan hazır olduğum yazardı. ama kuşlar söyledi ki hala nick başlığıma yazıyormuş. çok küçük bir ricada bulundum onu da yapmadın. cidden kırgınım sana. artık ricada falan da bulunmam. cidden üzdün beni.