bugün

inanılmaz tatlı göğüsleri olan dost
klozet, küvet. hiç biri yoksa lavabo. ayrıca köprü ayağı, metrobüs durağı, 1 adetmercedes S350 kapısı, leğen, deniz.
direk içki masasına kusarım aga.
(bkz: çekmece)
bodrum, ortakent plajı. saat 03:30 falandı.
ekseriyetle şu şekilde olan hadisedir,
limon kabuklarıyla dolu tabak, ağzı kapatma çabası, arkadaşın evinin halısı, tuvaleye giden yol, lavabo, klozet, eve dönerken arkadaşın arabası, beni daireme götüren merdivenler, tuvalet ve en nihayetinde yatak şeklinde son bulan silsile.

vay arkadaş, ne içmişim.
Yastigin ve yorganin .
araba koltuğu,yastık,yorgan,halı vesaire.
ileride biyografinizi yazarsanız es geçmenizde fayda olan detaylardan biridir.
halı yada klozet ve klozetin çevresi.
çöpü tutturamama sonucu arkadaşın ayağı, hayır kusan ben değildim ama o ayak benimdi...
(bkz: perdeye kusanı gördüm amk)
kuzenin eli. evet yaptım ben bunu. hala çok seviyor beni. canım benim.
kalorifer peteğinin üzeride çok enteresandır efendim. hele birde kış ise kalorifer yandıkça buram buram kokar o kusmuk.

edit:aklıma getireni s*keyim.
yatağın yanı.
yatağa yatılır ve bir yudum su içilir. suyu bünyeye alan vücut daha fazla dayanamaz ve klozete koşmayı bekleyemeden yatağının yanını dolduruverir. aynı şey her alkol fazla kaçırıldığında tekrar edilir.
hastanenin acil servis çıkışı.
öyle böyle bir kusmak değil hem de. adamlar neye uğradığını şaşırdılar.
ben kusarken arkadaşımın annesi leğen koymaya çalışıyordu kustuğum yere, ve ben onun kafasına kusmuştum.
en kötüsü içtiğin restoranda, masanın üzerinde az önce yemek yediğin tabağa kusmaktır. rezilliğin ikiye katlanmış gibi hissedersin. bir daha o kadar içmemeye yemin eder ve yeminini tutarsın. o kadar yanii.
balkondan sarkarak aşağıda durun sıfır siyah mercesedesin üzeridir.
(bkz: metro)
yetişebilirsen klozet, yetişemezsen banyonun kapısında iş işten geçmiştir artık zaten.
(bkz: iç çamaşırına kadar sızan kusmuk)
yakınındaki arkadaşın ayakkabısı.
kedi. bir keresinde kusmuştum kedimin üstüne çok üzülmüştüm.
balkonun bir köşesi. napalım tuvalet doluydu.