bugün

Kusmak !
at yalanını sikeyim demişler. 100 lük jackten sonra sen istesende zor kalkarsın la yerinden. içkiyi diplerken yapılan hareketler olabilir ama sonrasında sızılıp kalınıyor.

daha sonrasında gülerek anılacak rezilliklerdir.

yalnız şundan vazgeçelim bi ey dostlar. 100 lüktekila, 100 lük vodka, 100 lük jack. birbirimizi yemiyelim aga yavaş yavaş bu denilen rakamların hepsi içilir, lakin onca saatin sonunda zaten insan mayışır sonrada yattığı yerde kalır.
Gardrobu balkona taşimak sayilir mi?

Ha bir keresinde de ayakkabilarim buz dolabindan cikti...Dalginlik iste.
Kavganın bir gün sonrasında, içip balkona çıkıp "ben seni köpek gibi seviyorum lan" diye defalarca bağırdiktan sonra niye beni sevmiyosun diye oturup hıçkırarak ağlamakta dahil mi bu rezilliklere?
Yakın bir arkadaşı telefonla arayıp ısrarla kova istemek, çocuk nedenini sorunca "kuscam ben" demek.
eski sevgiliyi aramak sanırım. hatta birkaç saat konuşup, birkaç hafta dahi aramamak. o aradığında ise ben senin sürekli sarhoşken mi aklına geliyorum diye fırça yemek.
mutfak lavabosuna işemeyi çalışanı gördü bu bünye.
hacetini tuvalete ters yapmak. evet bu baya bi alay konusu oldu.
birim yöneticisine "nabıcaz be kamil" şeklinde mesaj atmak.
Bar kavgası.
içki bütün kötülüklerin anasıdır, size ottur gunahi yoktur mottosunu tavsiye ediyorum.
Bir mekanla canlı müzik için anlaşmıştım. Adam bir hafta beni beklemiş.
2 kişi 70 lik vodka enerjiden sonra, Gece 4te denize girdik. Tabi ayıldık. Dedim olmaz ben ayıldım birer bira içeceğiz. iyi güzel içimde 2 tane içince ertesi akşama kadar sallndım midem allak bullak olmuştu. Tövbe edip bir ay alkole ara vermiştim.
Genellikle hatirlayamadiklarim , ertesi gun bana anlatilanlardir.
babayı evlatlıktan reddetmek..ben yapmıştım aq.
kapıya kafa atmıştım evdeyiz bizim salon kapısı iki kısımlı büyük salon bir kısmı hareketsiz sabit diğer parçaşı kapı şaşırmışım bunları ittim ittim açamadım açamayınca kızıp bir kafa atmışım baya bir süre anlımda iz kalmıştı kuzenim boş zamanlarında bu hikayeyi kız arkadaşlarıma anlatıp dalga geçer benle neyse iyi ki yarmadık kafayı .
Icki haramdir icmeyin.butun kotuluklerinde anasidir.
stafta rus kızları sıkıstırmısım amk.*
"n'olur beraber olalım" diye mesaj attım ve bunu 1 hafta sonra farkettim.
Ben değil de oda arkadaşlarımın yaptığı rezilliklerdir.odada 4 kişi kalıyorduk, bu ucu içmiş iyice.etutten bir indim sözlük biri balkondan erkek bloguna doğru küfür ediyor, biri perdeleri açmış striptiz yapıyor biri de duvara kusup gülüyor.Kabus gibi bir gündü.yurt muduru katları geziyor,soğuk suyla kahve icirip, kafalarından aşağı su döküp zorla yatirmistim hepsini.büyük rezillikti doğrusu.
Balkondan sarkmak *
koşarak son otobüse yetişmeye çalışırken yere yığılmak. Kafam çok güzeldi ama mazur görün.
ankara yüksel sokaktaki heykelle on dakika kadar öpüşmüştüm..
bir keresinde bankın önünde uyuyordum kartonda sonra bir evsiz gelip demişti ki abi burası benim yerim ahahahahaha. ulan ne serseriydim ben ya ahahahah.
Hangi birini sayayım.