bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    an gelir birilerine güvenmek istersin. sarılmak sana güveniyorum demektir.
    2 ... fatoshh
  2. 2.
    hayattan bıkmış, en dibe vurmuş anında insan birine sarılmaya ihtiyaç duyar, ben yalnız değilim mesajını almaktır birine sarılmak. gülümseme gibi ihtiyaçtır.
    2 -1 ... babamintorunu
  3. 3.
    şu an doruktadır.
    6 ... herseyzitliginicagirir
  4. 4.
    alkol aldıkça artar. alkolun daha da artması halinde sevgili ihtiyacı, seks ihtiyacı,dini sohbet ihtiyacı, kusma ihtiyacı ve kapanış ile sonlanır.
    7 ... 3 b deki aynura asik cocuk
  5. 5.
    hemen hemen her kişiye özeldir bu ihtiyaç. anneye , babaya, sevgiliye, ablaya , kuzene. her farklı bireyde farklı duygular hissedersiniz. sarılmak güzeldir.
    1 ... persheid
  6. 6.
    sarılmak insanlar arasındaki ilişkiyi maksimize eden güzel bir eylemdir. gündelik yaşamda bu eylemi atlamaktayız, yanak yanağa dokunur bir mucuk sesi samimiyetsiz bir selamlaşmayla geçiştiriyoruz. denemek bedava arkadaş gidin sarılın yakınınıza hemen farkında olacaksınız, gününüz o kişiyle çok daha iyi geçecek.
    2 ... happycloud
  7. 7.
    Soğuk sebebiyle, kışın artan ihtiyaçtır.
    Battaniyeden, yorgana, kalorifer peteğinden çaydanlığa kadar, bir çok şey, sarılmadan nasibini sıkı sıkı alır.
    2 ... tellal
  8. 8.
    Kalbin teskin edilme ihtiyacindan dogan ve tum bir insanlikla yapilacabilecek en guzel sevgi gostergesinin menbaai.
    Suphesiz ki en guzeli masugun gogsune ve anne'nin kokusuna duyulan seklidir.
    1 ... zekizabeth
  9. 9.
    ağlayan, yalnızlık çeken, korkan ve buna benzer duygu halindeki kadının hissettiği ihtiyaç.
    2 ... scrikss
  10. 10.
    hem bedeninizdeki hem de ruhunuzdaki boşlukları doldurma eylemidir sarılmak, parasempatik sinir sistemini aktifleştirir rahatlatır, iyi hissettirir.
    2 ... dusunuyorum oyleyse boku yedim
kapat