bugün

insanların içindeki diger tarafın kadınsa erkek erkekse kadın yönünün tamamlanması için yada sadece üremenin gerçekleşmesi neslin devamı için açlık susuzluk gibi bir ihtiyaçtır.
yalnızlıktan ötürü söz konusu olursa, ruha daha ağır bir yük bindirmesi kaçınılmaz ihtiyaçtır. kafa ve kafadaki tip olarak en uygunu bulunduğu takdirde bu ihtiyaç giderilmelidir.
sevgiye muhtaç olmaktır. gerçek mutluluğun yatakta olmadığına kanaat getirebilecek kadar olgunlaştıktan sonra hissedilen ihtiyaçtır. bu arayışı cinsel menfaatlerden üstün tutmak gerekir.
zor durumda kaldığında yanında olup elini tutmasını istemektir. ameliyattayken keşke elimi tutsa da acım bir nebze azalsa, rahatlayabilsem allahım keşke beni teselli edip elimi sımsıkı kavrayabilse demektir sevgiliye muhtaç olmak. sevgili olmanın sadece sevişmek olmadığını kavramaktır.
bir tane lazım olan, birden fazlası zararlı olan, hiç olmadığında bunalıma sokan ihtiyaç.
parkta, otobüste, sahilde orda burda birbirine sarılmış çift gördüğünüzde içinizin acımasıyla hissettiğiniz ihtiyaçtır. derhal yapınız efendim.
giderilmekte erken davranılmaması; seçici davranılması gereken ihtiyaçtır.
YOKSA SEN YOKSAN KENDiNDE SEBEP ARAMALISIN..
konuşma ihtiyacımız için zorunludur.
en saçma ihtiyaçtır. hatta ihtiyaç değildir, insan neden gece uykuları kaçsın, cebindeki tüm para bitsin, giyinirken konuşurken iki kez düşünsün ister ki?
Belasını arıyodur.
insanlar bencil artık bunu anlayın.
bu his ara ara yokluyor beni ama gerek yok hala. dertsiz başa dert almaktan başka bir şey değil çünkü.
Sevgi ve heyecan ihtiyacının yanıltıcı yansımasıdır.
Gece kafayı yastığa koyduğunda daha bi hissedilen ihtiyaç.
Ara ara ben de hissediyorum ama düşünüyorum da şimdi bi sevgilim olsa beraber güzel vakit geçirebilecegim bi zamanim yok.

Para desen zaten babadan geçiniyorum. En önemlisi bi hedefim var ve üniversite sinavina hazirlaniyorum.

Bence insan cogu seyde çok aceleci birakin dogru zamani geldiginde yasayin istediklerinizi.
Hala bir ihtiyaç olup olmadığına karar verebilmiş değilim.
sevgi ihtiyacının giderilmesini karşılıyor ise, size fayda ihtiyacı sağlayacak ihtiyaçtır. ama sevgi ihtiyacı hiçe sayılıyor ve iki tarafta bencilce hareket ediyorsa yıpratan durum olur. iki çiftin birbirini sevmesi çok güzel bir şey. amaçlar doğrultusu birbirini sevmenin dışına çıkılmadıkça güzel bir kavram sevgili. yeter ki yıpratmasın. yıprattıkça tecrübe olmuyor. tecrübe olmadığını yaşadıkça görüyorsunuz çünkü. sadece olan size oluyor. allah bizi hayırlı kişilerle karşılaştırsın. kelebek kadar ömrümüz var, hemen sevmeye başlayacağımız günler yakındır inşallah.
Çok ihtiyacım var ama gönlümden geçene.
Yanımda biri olsun diye değil de insan birinin yüreğinde olmak, yüreğinde taşımak istiyor. Evet bu bir ihtiyaç.
Okuduğum bir satırda - yanlış hatırlamıyorsam- şöyle diyordu;
" insan hastalanır, yalnızlıktan hastalanır..."
insan Her şeyi ailesiyle, arkadaşlarıyla paylaşamıyor. Özel biri olsun istiyor; en özel anlarını paylaşabileceği, beraber gülüp ağlayabileceği, kavga etse dahi elini bırakmadan yola devam edebileceği. Bunu istemek suç değil, eziklik değil.
tecrübeyle paralel olarak gelişen seçicilik hissinin karşılamakta zorlandığı bir ihtiyaçtır. migren ağrısı gibi dönem dönem hem fiziksel hem de ruhsal olarak insana etkisini hissettirir. çok hızlı geçen yılların sonrasında uzun bir süre düşülen boşluk ve yalnızlık hissi içten içe 'millet aç aç' karikatürüne daha bir tebessümle bakmanızı sağlar.
kendi açımdan en kötü tarafı ise uzun süre sonra sizi etkileyen ve hoşlanmaya başladığınız birisi ile tanıştığınızda artık nasıl davranmanız ve ne söyleyip ne yapmanız gerektiğini bilememektir.
Kendi başına bir yarrak olamamışların kendilerini bir sik olarak hissetmek adına içlerinde huydukları his.

Beni değerli yapan bir başkasının yüreğinde olmak beni sevmesi filan katiyyen olamaz.

insanlardan ne kadar uzaktaysa insan o kadar anlamlı olma imkanını yakalar.

O kadar yalnızım ki buna seviniyorum.

Sevgililik sözü dahi beni rahatsız ediyor.

Beklenti halinde olan bir moronun değerini belirleyecek olan kişi ben olamam.

Sevilmeyiverin ölmezsiniz. Güçlenirsiniz hatta!
inanmıyorum böyle bir ihtiyaç olduğuna. sevişme ihtiyacıdır belki de.
Bazen ihtiyaç duyulan ihtiyaç.

Tanımın böylesi.

O değil de insan bazen kafasını yastığa koyduğunda arayacağı, mesaj atacağı birini istiyor.

Konuşmak, sorunlarını neşesini anlatmak, fikir almak, belki de bir süre rahatlamak.