bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  hasta ruhlu.
  1 -1 ... kotu adam
 2. 2.
  sapkın ve normal olmayan davranışlar içerisindeki kişi.
  2 -1 ... asiti kaçmış kola
 3. 3.
  r. nattlefrost ve bilimum carpathian forest elemanları
  ... angelripper
 4. 4.
  sapmış. yani kendini inkar eden. bilinenin aksine homoseksüelliğini inkar edip zorla heteroseksüel olmaya çalışmak da bir tür sapıklıktır. Çünkü bu insan doğasını inkar ederek bir mecburi imaja yönelir. Böylece kendisine ve çevresine zarar verir. zorla evlenir, yuva kurar ama bastırmış olduğu "kendi" bir süre sonra açığa çıktığında yuvası yıkılır veya hasar görür. Sapık insan "kendi" olmakta zorlanan ve bundan korkan insandır. ait olma duygusu azınlıktaki insanları sapıklığa itebilir. "şöyle olursam beni yanlarına almazlar" türünden bir düşünceyle insanlar çoğu zaman benliklerini satar ve içten içe acı çekerler. Bunu körükleyen de toplumun cahil olup vara yoğa "sapık" "git" falan demesidir.
  ... truthurts
 5. 5.
  insanlarin kullandigi bir unlemdir. kizginlikla kisiye soylebilir.
  ... markasiz
 6. 6.
  tanıdıgınız ve parmakladıgınız hatun tarafından kimse cakmasın diye aldıgınız gizli mesajdır derki burda olmaz sen bir yer ayarla ben gelcem.
  ... boyle biri yok
 7. 7.
  delice davranışlar sergileyen, kendini kontrol edemeyen kişi...
  1 ... fatal
 8. 8.
  genelde bu tipler sosyal hayatta çok pasiftirler. dibindeki kızlara meraba demekten acizdirler fakat internet ortamında bastırdıkları tüm benlikleriyle kontra atağa geçerler. buldukları 13-99 yaş aralığındaki her dişi mahlugata marjinal seks türevleri önerirler.
  -1 ... diyonsos
 9. 9.
  (bkz: yoldan cikmis)
  1 ... dalton ana
 10. 10.
  sapkın insan demek olan sapık, çağımızda direk olarak cinsel yönden algılanır; oysa ki düşünce ve olgu sapkınlığı, yani sapıklığı da olabilir.
  ... hakem1