bugün

komşum bana oynatmıyor diye atari alınan oyun. Bende ona mario oynatmıyordum ne günlerdi.
ayrıca gecenin dördünde kalkıp sanal bebeğe aşı yapmış olan nesildir.
edit: imla
Hey gidi günler.
sonra bunlarin degisik degisik ust modelleri cikmisti boyle kapakli, sekilli falan. ulan severdim benim keratayi, yemedim yedirdim, giymedim giydirdim, icmedim icirdim. ne mi oldu? kirildi lan. nasil uzulmustum biliyo musun, ooff.
ölünce toprağa gömenlerimizin olduğu nesil. vay be ne günlermiş...
annemin çöpe atma eylemiyle son bulmuş mutluluğum.
dandik olanları çabuk bir şekilde kafayı yiyip sürekli kakasını edip bok içinde açlıktan ölüyordu.
tamogoçi miydi adı neydi ?
sanal bebekle oynamış mal nesil diye başlık açacaktım ki olaylar çok karışmış.

neresi efsane agacım bunların, bildiğin mallık bu. ekranda bebeğin altını değiştirmek de n'oluyor. gerçi millet çatır çatır tarım yapıyor 29 yaşında ben ne anlatıyorum amk!
Çok doğrudur teklonoji geliştiğinden beri hiç bir çocuk bebekle arabayla topla oynamıyor varsa yoksa internet kızın yaşı 10 9 felan çocuğun facebook u var twiteri var ve sevgilisi var yeni nesiliz biz yazık yazık.
bu efsanevi nesile mensup olan kişi eğer bir kadınsa ilk annelik heyecanını sanal bebekte tatmıştır.
Sokakta oynayan son nesildi. Bi kere derste otmeye baslamisti sanal bebegim ilkokul ogretmenim el koymustu cok uzulmustum ama yenisini alinca acisini cabuk atlattin.
Sokakta oynamış, foks kids'ten jetix'e geçişi yaşamış, 402 numaralı sınıf, andy'nin nesi var izlemiş, güzel bir çocukluk yaşamış nesildir. benim de dahil olduğumdur.
Sorunlu nesildir. Ufacık kutu içinde büyüyor ölüyor. Vay amk.
buyuyunce de pou oynayip ayni tadi almaya calismis nesildir.
2 günden fazla büyütebilmişler efsanedir. özledim şimdi oldu mu.
Şimdi de tom, pou falan oynuyordur. Ama hiçbir zaman sanal bebek oynamanın tadını alamaz. Zamanında yasak olmasına rağmen olmesinden korktuğu için yanında okula götürmüşlüğü, gerekirse dersten çıkıp beslemişliği vardır. *
(bkz: pou)
Vardıydı, öldü ama. Kaka yapmış temizlememişim.

Yenisi de var, my talking tom. Bir kedi, Daha güzel, daha smart, Besliyorsun, tuvalete götürüyor, seviyor, uyutuyor, yıkıyorsun. Büyüyor, büyüyor, giydiriyor, küçük oyunlar ile kostüm ve yemek almak için altın kazanıyorsun. 53. Seviyeye geldim, toplamda 100 seviyeymiş. Ölecekse demek sonunda... Şimdiden yastayım.
Yavrusunun hastalığıyla acılanan nesildir.

Son zamanlarda aklıma gelip duruyor. Kırtasiyelere soruyorum bir nostalji yapalım diye, hiçbir yerde yok. Minicikti. Düzenli olarak her sene bundan alır, kapağını kırar ve ekseriyetle arkasındaki küçük şeyi kaybederdim. Hele okuldayken akşam bununla oynama heyecanı bambaşkaydı. Bazen eve gittiğimde ise ölü bulurdum, hemen yeni bir tanesiyle kendimi avuturdum. Vay be, ne günlerdi.

Şimdi tomlar ve poular yerini dolduramıyor.

(bkz: çocukluğa dair özlenen şeyler)
güldüm *

ortaokula giden bir kardeşim var, ortaokul bak, o bile oynadı. neyi efsane lan *
cihazın pilinin bitmesi dolayısı ile bebeğin ölümüne günlerce üzülen nesildir.
96 ve incesi olan nesildir.

Bebek buyusun diye yemek yedirip uyusun buyusun diye 6 saat beklerdik.