Aristo mantığına göre;kadın yaptığı bir yemek olarak görüyorsa yemek yapmayı bilmiyor ama bu yaptığını yemek olarak görüyordur.Şayet mütevazi bi insan yada yoksul bi aileden gelip aza kanaat eden biri değilse tabi.
aç kalmaktan yani hiçbir şey yapmamasından iyidir.
beklenti yüksek olduğunda hayal kırıklığının da yüksek olmasına sebep olan durum.

samimiyetsiz bir gülümseme ve teşekkürle durum çaktırılmamaya çalışılır.
Kaşarlı omlet yaptıysa Gül gibide lezzetli olmuştur. Birde Güzel servis edebildi ise on numara beş yıldız olmuştur. Hor görmemek lazımdır.

Edit: bulan var bulamayan var. 2 zeytine razı olan var.
kaçınılmaz sondur.
önemli olan düşünmesidir.
beklenilmeyen durumdur.
beklenilen durum; iskenderdir.
gayet doğal durum. ne bekliyordun?
salcali ekmek vermedigine sukretmet lazim.
yumurta diyip geçmemek lazım. belki de yumurta benyesi, pirinçli omlet veya yumurta kroket yapmıştır.
egg benedict yapıyorsa arkasından konuşmak yerine saygı duymanız gereken kızdır.
seni hiç bırakmıcam diyen erkeğin aldatıp ''ama bak bırakmadım seni ehe'' demesi gibidir.
iyi laf soktum kabul.
Yine de sizin için çabalamıştır.
''sana çorba yapayım mı ?'' deyip, hazır çorba yapan kızdan iyidir. *
Sonunça kişiye özel yapmıştır yumurta da olsa teşekkür edilmesi gerekir.haa burda öküz türk erkeginden bahsediyorduk dimi.
bir iş yapmış gibi iltifat da bekler bu.
elinden sadece yumurta yapmak gelen kişidir.
rahat kızdır. Karşısındakinin hakkında ne düşüneceğini umursamaz en iyi bildiği ya da tek bildiği şeyi yapar. Akşam yemeği diye sunar.
rafadanı tutturabiliyorsa candır. bir beceremiyorum lan şu rafadanı.
yaşaması israftır ,kromozom sayısı 50lere varmıştır.
Ben daha iyi yemek yaparım ondan çekil kız kenara.
turşuyu yıkayarak yiyen kız eylemidir. ne yemek yapmayı bilir ne yemeyi bilir. gez dolaş eğlen dışarıda ye. o yani.
çorba yapmayı bile bilmiyordur. tüfii.
yemek yapmayı kahvaltı hazırlamaktan ibaret sanan kız modelidir. o kahvaltı sofrası instagram'da paylaşılamamışsa o kız kız değildir zaten. velhasıl kelam asıl önemli olan çabaların sizin için olmasıdır ve kıymeti bilinmelidir.
onu kendisine yapmaktadır. amma da nankörsünüz.