entry'ler (34)

sivas

an itibariyle sivas sokaklarındayım ve götüm donmakta t-shirt ile gezenlere selam olsun.

gecenin şarkısı

http://www.youtube.com/watch?v=uLhDsTUB-VQ&feature=related

anathema- angelica.

gecenin şarkısı

piiz - vazgeç gönül.

özlemek

dingin gecelerde, gündüzlere göre daha derin yaşadığım duygu yoğunluğu. nereye gitsem peşimde sürüklediğim gölgem. özellikle hiç gelmeyecek birini beklemeniz halinde ruhunuzu hergün hicran sarar, engelleyemessiniz maalesef. önce sesini unutursunuz, daha sonra yavaş yavaş suretini ama kokusunu hiçbir zaman unutamayacaksınız özellikle hanımelini andıran bir kokuya sahipse özlem duyduğunuz kesinlikle unutamassınız.

gidene kal diyebilmek

değecek biri olsa zaten gitmezdi. o yüzden koy götüne rahvan gitsin.

kültürümüzde kadın cinsel organı

250 gram.

sözlük yazarlarının şu an duymak istedikleri cümle

ben geldim.

aşkım ben sensiz yaşayamam

kuvvetle muhtemel ben sensizde yaşarım ama seninle bir başka yaşarım.

seni hiç bırakmayacağım diyen sevgilinin bırakması

ilişkiler hep aynı kişiler farklıdır. zamanla geçer, inanmayın yeter.

mutluluğun formülü

montla sıçmak.

sonbahar

sabırsızlıkla beklediğim mevsim. gerçi bana biraz erken uğradı ama ne farkeder. siyah beyaz filmlerime en çok yakışan mevsimdir kendileri.

insana en çok huzur veren şey

insana en çok huzur veren şey kendisidir. huzuru başkalarında aramayın huzurunuz kaçabilir.

pucca

beyin göçü yapma isteğimi tırmandıran hanım kızımız(?). özetle; pucca sana kafam girsin.

sana yemek yapayım diyen kızın yumurta pişirmesi

yemek yapmayı kahvaltı hazırlamaktan ibaret sanan kız modelidir. o kahvaltı sofrası instagram'da paylaşılamamışsa o kız kız değildir zaten. velhasıl kelam asıl önemli olan çabaların sizin için olmasıdır ve kıymeti bilinmelidir.

sözlük yazarlarının kullandığı parfümler

dior homme intense ve bvlgari soir pour homme.

aynaya bakınca düşünülenler

aynalarda gördüğümsün, çözemezler kördüğümsün.

sevgilinin felsefeci olması

sen elmayı seviyorsun diye, elma da seni sevmek zorunda mı? deyip gidebilir. hazırlıklı olunmalıdır.

çocuk taklidi yapan sevimsiz kız modeli

böyle yapan bir kız görünce bana bir titreme, bir ağzının ortasına gömme, götüne vole yapıştırarak keşkül gibi titretme isteği geliyor. ben mi abartıyorum lan?

yalnız yemek yemek

artık ritüelim haline dönüşen olaydır. o gemi bir gün gelecek.

siempre me quedara

dinlemekten bıkılmayacaktır. uzaklara alır götürür geri de getirmez. birde anısı olmasa.