1. 1.
  mudanya'da bulunan anadolu lisesi. çok zeki olanlarımızın adından da anlayacağı gibi sami evkuran tarafından, 1999 yılında yaptırılmış okuldur. idarecileri okullara ayrılan ödeneği hiç kullanmazlar. o kadar iyi! kalplidirler ki her şeyin parasını öğrenciden söke söke alırlar. okulun hemen yanında mudanya ahmet rüştü lisesi bulunur. okullararası yiyişmeler kaçınılmazdır. benim de 2004 mezunu olduğum, nefret ettiğim bi okuldur.
  2 ... uieat
 2. 2.
  mezunlarının çoğunun 2 senede kazandıran okul
  ... metalikadam
 3. 3.
  (bkz: mudanya)nın saçma okullarından biridir.
  ... deepscream
 4. 4.
  kuruluşundan (1994) 10. senesine kadar her alanda başarılar yakalamış veya sosyal faaliyet alanlarında kendini gösterebilmiş bir okuldur.en hatırlanır sportif başarı olarak:liseler arası hentbolunda türkiye 7. liği bulunmaktadır.bunun yanı sıra müzik, tiyatro gibi sanat dallarında bir çok gösteri sergilenmiş ve yurt çapında yarışmalara katılmış bir okuldur.haa tabiki her okul katılabilir, mümkündür ancak mudanya gibi ufak bir taşrada böyle bir okulun sivrilmesi dikkat çekici olmuştur.çapına göre büyük işler yapabilen bir okuldur.mezunları ise * kıymet bilmez, her daim çamur atar*.ayrıca mezunlarının büyük bölümü üniversiteye girmiştir. açıkta kalan öğrenci sayısı genele bakıldığında devede kulaktır.*
  ... isibilenisegitmeyen
 5. 5.
  bursa'nın son zamanlarda ismini duyurabilmiş anadolu liselerinden biridir.
  mudanyadadır.
  1 ... liyenda
 6. 6.
  2007 de mezun olduum güzeller güzeli okulum. ilk iki senesinde eziyet gibi gelene günlerim ve son iki senesinde milletin agzına sı. tıgım günler..
  ... archytct
 7. 6.
  ''burası ringonun ahırı mı?'' diye bağıran bir müdür yardımcısına sahip anadolu lisesi. hentbolda bursadaki en başarılı liselerden biri olmuştur, öss yi kazanan öğrenci sayısı da oldukça fazladır ve her sene artarak devam etmektedir.
  ... mystory mystery
 8. 7.
  Kayda giderken ağladığım ama 4 sene boyunca çok güzel arkadaşlıklar edindiğim güzel okulum. Öğlen aralarında sahile inersin. Var mı daha güzeli?
  ... scorpione