bugün

kelimeyi kullanan kişinin nezaketten bir şey kaybetmediğini gözlemleyebileme fırsatı verir.
boyleleri excel de islem yaparken iki dosyayi birbirine linkle baglayarak islem yaparlar, size de sonuc dosyasini yollarlar. ama allah'in esegi, asil veri dosyasini yollamaz. arar telefonuna mesaj birakirsin, mail atar istersin veriyi ama esek iste, film izliyodum duymadim diye iki saat sonra arar. yolla kizim dosyayi, sunumu hazirliycam daha dersiniz, o kalkar size gene ayni dosyayi yollar. nasil olurmus da sayilar gozukmezmis? diye bir de kafa tutar. salak, senin bilgisayarindaki dosyaya link verebiliyor olsam gorurum herhalde sonucu di mi? ama iste bunu kiza diyemezsin, tane tane anlatirsin tekrar sorunu. ancak ucuncu denemede yollar da, veri dosyasini sen isini tamamlarsin. ama 3-4 saatin bosa gider.

tanim : allah akil dagitirken nerede olduklari merak edilenleri tanimlarken kullanilan kelime. hatta, manyak, aptal, gerizekali kelimeleriyle pekistirilmesi de gerekir.
en tehlikeli kişiyi belirtir sıfattır.
zira hiç bir salak salak olduğunun farkında değildir. yaptığının doğru olduğunu sanar ve sonuna kadar da savunur. asla ve asla hata yapmaz.
salaklık yapmışım diyen bir salağa hiç bir yerde rastlaymazsınız. zira bunu kabul eden salak değil, bir anlığına salakça davranmış kişidir.
tüm salakların a.q.
aklını kullanmayı bilmeyen insanlara yapılan yakıştırmadır.
fazlasıyla boşluktur ama; huzurun pek naz yapmadığı karakteri de ifade eder.
çok zaman işittiğim laf, iftira.
saltanatını sallandıracak deprem ölçüsünü sismograflar bile bilmezken -eğil yağmur rüzgar eğil- girişimcilik diyorlar, müteşebbis aklıma geldi nasıl bir kelime bilmiyorum. sonra nedir bu kelimeleri böyle bölük pörçük aklıma seren. önce k yı ayrı tut ey şahin bakışlım. salağa yatma. değineceğim bu deyime ömrüm yeterse diye. açtığın yolda gösterdiğin hedefe bu bendeki kara.vanam bozuldu conta getir. cuntam su kaçırıyor. sadetin -saadet bize uğramaz gözüm aklına bile getirme- sade'den geldiğini düşünmeye başladım. elmanın çürüğü düşer zaten bize pazardan. ara beni besk dedim tek telefonun gelmedi. bülent abim kızmıştı: "ne derim ulan allahsız karı tek jeton parası be". hudur güzel abicim hudur. böyle boğazına sarılınca eller. çıkış noktası bırak dibe doğru olsun. zirve mirve hikaye. hudur diyorum hatrıma geldikçe. insan sıfatıdır salak. ki insan için sala verilir. hayvan hakları felan hikaye. var mıdır bilen köpek öldüren şaraplara karşı duran tek hu kulu?
şalak: bir kayısı çeşididir. Meyveleri uzun, oval, sap çukuru küçük, karın çizgisi belirgin ve sap çukurundan ortaya kadar yarık şeklinde çok derindir. Çok ince kabuklu, eti yumuşak, beyazımsı, çok sulu, hoş kokulu ve aromalıdır. Çekirdek uzun sivri, çok küçük, çekirdek evini doldurmaz ve tohumu tatlıdır. Malatyada Temmuzun ikinci yarısında olgunlaşır ve kendine verimlidir. Iğdır iline has bir çeşit olmasına rağmen son yıllarda ülkemizin diğer bölgelerinde de yüksek talep görmektedir. En önemli dezavantajı meyve etinin yumuşak olması nedeniyle uzun mesafelerde nakliye sorunu yaşanır.
(bkz: salak kız)
saçma sapan yeni kenan doğulu şarkısı. dün gece beyaz show'da izleyenler bilir; kendisinin artık çok daha iyi bir sanatçı olduğunu düşünüyormuş. yeni albümdeki bu saçmalıkları dinleyince insan pek inanmak istemiyor kenan'ın albümü olduğuna.
bu yazın hit şarkısı olacağı kesin gözüyle bakılan, club'larda sık sık duyacağımız harika kenan doğulu şarkısı. patron'un en bomba şarkısı. o ne lyrics, o ne ritim.
normal zeka seviyesindeki insanların yanında farklı duran, tavır ve davranışları nispeten değişik olan kimsedir..

salak ile ileri zeka arasında çok ince bir çizgi vardır..

düşük veya yüksek zekaya sahip insanlar normal zeka seviyesindeki insanların yanında farklı durdukları için normaller tarafından ayırt edilmeden salak lafı ile yaftalanırlar.
günümüzde artık hemen hemen her zaman kullanılan sıradan bir kelime.
şarkının başları womanizer a benzeyen şarkı.
Kız arkadaşımın davranıslarına bıanen soylenen söz.
türkiye'de bugüne kadar yapılmış en rezalet şarkı. ismi gibi saçma salak bir şarkıdır. bunları da şarkı diye müzikseverin beğenisine sunan bünyelere mi acıyayım, yoksa bunları şarkı diye dinleyenlere mi?
bknz. ntv muhabiri
cenk ve erdem beylerin konuya en yakın zamanda eğilmelerini umduran gayet adı gibi salak bir şarkı.
ülkemizde bolca bulunan turfanda yetişen organik ve orijinal ben varya ben safsatası..
sözlüğe nasıl entry gircez diye entry yazan kişidir.
salak denen kızların hepsinin " sensin salak " olarak verdiği cevap.
adam gibi davranamayan , anlamasında kıtlık olanların ya da istenmeyen bir şeyi yapanların genel adıdır.

-anahtarı unuttun
+ ah benim salak kafam

-3x3 ?
+5
-salak.
beyininin %20sini kullanan insanlardır.
ağır ağır ve her harfinin üzerine basarak söylendiğinde büyük etki bırakan küçük hakaret.
kendine özgü konuşma biçiminde, salalım anlamına gelir.
kanka şu bisikleti yokuştan aşağı salak mı ?
güncel Önemli Başlıklar