sayıları hızla artan hanım kızlarımızdır, kesinlikle vajinadan yaklaşmaya izin vermeselerde de harlı sakso çekerler. bu eylemi özellikle otomobilin içinde oldukça cüretkar bir şekilde ifa ederler. işediği organını, ağzından daha değerli gören bu hanımlar, namuslu erkeklerle izdivaç kuracaklar yarın birgün inşallah, ne de olsa bakireler.
Sakso çekmesinden mi rahatsız oldun, bekareti vermemesine mi gocunur oldun?

Ne emmeye geliyon ne gömmeye.
bunu düşünen kamillerin nedense o kıza yeterli hazzı veremediğinin farkında olmadığınında ispatı olan durum.

lan kamil kalkmış sakso çeken kız vermiyor diyorsan yarın bir gün onlardan biriyle evleneceğinin kanıtıdır bu. vermeyen kız yoktur öküz erkek vardır.
--spoiler--
annem yala ama yeme dedi.

dondurma.
--spoiler--
yeltendiği her kızla sevişmiş yazarların pek beğenmediği hede.*
onun için, ilk tecrübesini yaşayacağı kadar değerli bir erkek olamamaktan kaynaklanır.

p.s.: ulan türkiye'de kadın olmak hakkaten çok zor. ne yapsa yaranamıyorlar arkadaş.
lan kamil işte sen onun partneri değilsin kız seni idare ediyor yoksa sen zevk alırken o almak istemez mi. hala bıdı bıdı ulan kız illa lan kamil takılıyoruz işte mal mal övün kendinle mi desin.
karıya bazı mallar gibi harcama yapmıyorsan, paçavra gibi davranıyorsan ve buna rağmen gelip sana sokso çekiyorsa kusura bakmayında bu seninle takılmaktan, öpüşmekten filan zevk aldığı anlamına gelir. tabi bunu bir kadını yatağa atmak için her soytarılığı yapan, adete daha yataktan önce götünü yalamaya başlaya tipine, sosyal konumuna bakmadan ona buna kamil çeken sanal pileyboylar anlayamaz.
hadi git de bağcılar kızının .mını yalamak için 9 takla at sen göt lalesi.
benim ihtiyaçlarım var, başka kadınlara mı gideyim gibisinden bir boku ortaya atmasanız o kız da sizi kaybetmemek adına o saksoyu çekmez. normal kızdır. amk şunu bi aklınıza sokun kızlar size sakso cekerken zevk almaz tıpkı sizin de bir kızın kukusunu yaladığınızda zevk almadığınız gerçeği gibi.
Emmeye gelen, lâkin gömmeye gelmeyen kızdır.
sakso çeken kız vermiyorsa kezodur sende kamilsindir bu net.

kaldı ki o kız senden başkasına verdiğinde de çok üzülür depresif takılırsın kamil. sonra demet akalın serdar ortaç atarlı şarkıları falan takılırsınız. kadın ruhundan anlamayan kamil kalkıyor bu konularda konuşuyor ya * . sana kezonla mutluluklar kamil.
sakso çekip ben bakireyim diyen kızdan her şey beklenir yalancıdır,güvenemezsin güvenip arkanı dönsen belki başkasına yine sakso çeker. en iyisi dürüst kız. yattıysa yattım desin yeter ki benleyken başkasıyla olmasın.
rastlamadığım kızlardır.
allah onların amlarına ateşler salsın, sen benim kardeşime saksafon çalıpta nasıl vermezsin heee zilli seni?

ayıp etmiş kızdır, kız dediğime bakmayın ruhu orospudur.
bana pek denk gelmeyen kızdır. erkeğini mutlu etmeyi kendi mutluluğuna tercih eder. tadından yenmeyen kızdır.
bekaret bu kadar takıntı haline geldiği için, sayıları hızla artan namuslu maskesi takan kızlarımızdandır. bunda suç herkeste sadece o kızda değil biz erkeklerde aynı zamanda. şimdi oral seks yapacak, arkadan verecek ama sonra evlenecek kocasıda ben bakire kız aldım diyecek dimi? ne güzel.
bir kadını inceden tehdit ederseniz beyler, o kadın sizi kaybetmemek adına her şeyi yapar. Önce siz adam olun, seven kadını kullanmayın. cinsellik yaşanabiilir ama tehditle değil. Bu başlığı açan arkadaş muhtemelen bu tarz şeyleri yaşamış arkadaştır. sakso çeken kız, bekaretini veren kız, analdan veren kızların hepsi orospu değil. sevdiği adam için her şeyi yapar bir kadın, bundan gerçekten eminim. o yüzden biz erkeklerin buna engel olması gerek, nasıl mı? adam olarak.