bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gta kırması bir aksiyon oyunudur. her açıdan vasat bir yapım olmasına karşın, soundtrackleri etkileyicidir. gereksiz bir yapım, gta'ya rakip olsun diye geliştirilmiş fakat gta'nın skine dahi dokunacak bir numarası yok oyunun, değil rekabet etsin.
  1 -2 ... leadman
 2. 2.
  grafik namına hiç bi numarası olmayan oyundur. Ki bu oyunun trailerinda da görünmektedir. Burdan yapımcılara sesleniyorum. Kardeş madem bu devirde gta ya rakip olcam ulan diye oyuna başlıyorsun, madem oyunun grafikleri çağa göre geri kalmış bari traileri oyun içi motorla yapma özen göster azcık kandır benim gibi adamları oyunu oynat.
  -1 ... haken
 3. 3.
  oyun dosyalarının bozulup kayıtlı oyunumun silinmesi sebebi ile yeniden oynamaya başladığım x box 360'dan port edilme bir oyun.

  (bkz: save game in önemi)
  ... shadowassasin
 4. 4.
  dünyanın en güzel oyunlarından biri.
  1 -1 ... m e r h a b a l l l l l l l l
 5. 5.
  dünyanın en güzel oyunlarından biri olmasa bile o sene çıkacak bütün oyunları bitirmiş, sizi beklediğiniz bir sonraki oyuna kadar oyalayacak bir oyun arıyorsanız bu oyun ilaçtır. bir yerden sonra baya beğenirsiniz bile.
  kısacası benim kendi tabirimle çerezlik oyundur, yokluk oyunudur, "bir şey beklemeden zaman geçirmek için oyna" oyunudur.
  ... howhigh
 6. 6.
  gta tarzı, absürtlüğün dibine vurmuş oyun.
  ... watszaap
 7. 7.
  Esprili havasıyla güzel bir oyun. Ama garip araba tutuşu, garip buglar, bizim ana base deki gereksiz bölümler eksi taraflarından birkaçı. Yalnız şöyle bir şey var ki shaundi ile bu oyunda tanışıyoruz(pierce la da). Shaundinin en güzel göründüğü oyun bu. Çünkü sr3 den başlayarak farklı bir tarza gidiyor.
  ... eko56
kapat