bugün

ikinci kez bitirdiğim oyun fena bir oyun yapmamışlar optimizasyon sorunu var durduk yere fps drop oluyor saints row 3 kadar eğlenceli değil.
oyun güzel olabilir. ama ben hayatımda bunun kadar absürt bir oyun görmedim adam uçuyor muçuyor.
dünyanın en güzel oyunlarından biri olmasa bile o sene çıkacak bütün oyunları bitirmiş, sizi beklediğiniz bir sonraki oyuna kadar oyalayacak bir oyun arıyorsanız bu oyun ilaçtır. bir yerden sonra baya beğenirsiniz bile.
kısacası benim kendi tabirimle çerezlik oyundur, yokluk oyunudur, "bir şey beklemeden zaman geçirmek için oyna" oyunudur.
dünyanın en güzel oyunlarından biri.
oyun dosyalarının bozulup kayıtlı oyunumun silinmesi sebebi ile yeniden oynamaya başladığım x box 360'dan port edilme bir oyun.

(bkz: save game in önemi)
grafik namına hiç bi numarası olmayan oyundur. Ki bu oyunun trailerinda da görünmektedir. Burdan yapımcılara sesleniyorum. Kardeş madem bu devirde gta ya rakip olcam ulan diye oyuna başlıyorsun, madem oyunun grafikleri çağa göre geri kalmış bari traileri oyun içi motorla yapma özen göster azcık kandır benim gibi adamları oyunu oynat.
gta kırması bir aksiyon oyunudur. her açıdan vasat bir yapım olmasına karşın, soundtrackleri etkileyicidir. gereksiz bir yapım, gta'ya rakip olsun diye geliştirilmiş fakat gta'nın skine dahi dokunacak bir numarası yok oyunun, değil rekabet etsin.