bugün

eylemler devam ederken daha uzatmayın deyip bittiğinde bu şekil entry girmek çok ironik.
istanbul sermayesi altına sıçmasaydı devamı gelecekti ama emperyal gücün türkiyedeki en donanımlı temsilcisi olan koçun oteline sığınmacı olma ezikliğini, koçun devrimci gençlere sahip çıktığı iddiasıyla kompanse etmeye çalışan yurdum solcuları, sermayenin desteği geri çekmesi keleğine geldiler. gelecek ortaklıklarında her iki tarafa da başarılar diliyor, biz değerli izleyicileri kahkahalara boğacakları için şimdiden teşekkür ediyorum.
15 dakikada dağıtılıp sona erdi. zaten üç beş tinerciden başka kimsede kalmamıştı. bizim zengin tuzu kuru veletler anca haziran da yapar eylemi ne de olsa. halk çocukları o sıcakta onurluca çalışırken, bu starbucks devrimcileri çadır kurdu piknik yaptı ve ilk emirle dağıldılar.
utanmazlarda; aynı dönem başlayan Mısır daki darbe karşıtı gösteriler hala sürüyor hem de üzerlerine ateş açılıp onlarca insan öldürülmesine rağmen sürüyor,orduya karşı sürüyor dünyaya karşı sürüyor.
filistin direniyor,suriye direniyor,mısır direniyor. çünkü arada fark var.bir taraf neyin eylemini bile yaptığını bilmeden sürü psikolojisi ve eğlence içerikli diğer tarafsa en önemli kutsalı dini için mücadele ediyor.
esas o gezi ünlülerine ne oldu. gezinin daha ilk haftasının sonunda hepsi bodrum a yurtdışına yazlıklara gidiverdiler. ee o sıcakta sokmuşum eylemine dediler. olan benim garibime oldu.
eylem iki gün daha sürerse hükümet düşücek arkadaşlar!!! yayalım kesin bilgi.
sandık zamanını bekliyordur.
Gezdik bitti. Dağılabilirsiniz.
Yurttaslarin olmesi ve yaralanmasina yol acmis eylemsizlik ilkesiyle son bulan bişe. ama rte ne tirsiyor genclerden haa.
yine merak uyandırmış sorudur.
cehennem oldu gitti. bi ara eylülde tekrar toplanıyoruz diye bişey çıktı. o da cehennem oldu. türkiyede devrim beklemek rüyadan başka bir şey değildir.
Geziyi desteklememe rağmen bu iş çığırından çıktığı doğrudur. artık bitirilmesi gereken bir eylemdir.
Kumdan kaleydi, patladı gitti denilesidir.

(bkz: Çoluk çocuk)
Ankara'da 31 mayısta gezi ruhu gibi afişler görüldüğüne göre, yıldönümünde canlanacaktır.
sonuca ulaşmış eylemlerdir. topçu kışlasından vaz geçilmiş, gezi parkı ağaçları katledilmemiştir. kısacası halk öpt. sçs dedi. haa yarın gene bu muhabbetler çıksın görün o zaman...
gezi eyleminin başlama amacı hükümeti düşürmek degil adı üstünde gezi parkına zarar verilmemesi içindi ki o çok istediginiz topçu kışlası da yapılmadı.

ayrıca eylemciler bu başlık sayesinde hala ne kadar mal insanlar oldugun da farkına vardı herifler öyle bir güçlü yüreklilerdi ki bak hala da gazına tomasına güvenip götüm götüm eylemcilerden korkan bir hükümet bıraktı geriye.

burda da eylemcilere klavye başından laf eden zibidiler siz altınıza sıçarak agzınızdan salyalr akıtarak klavye erkekligi yaparken o gençler özgürlügü için onurlu onurlu direndiler ve ayrıca da laf söyleyenlerin tipini sikim.
Gezi eyleminin amaci taksim gezí parkinin yikilmamasi icrndi ki basariyada ulasildi.
Hukemet ile ilgili yapilan eylem ve soylemler gezi eyleminin amaci ile bir degildir.
Yani
park bazen halka kapatilsada aykta eylemimiz sonlandi.
Yıldönümünde anacağımız hükümeti donlarına sıçırtma partisi.
köpek soylarının elinde patladı.
hani lan oligarşik alevi diktası? göremiyorum? nooldu darbe olmadı mı?
yıldönümünde tekrar ayağa kalkacak halk hareketi, yaşasın demokrasi.
Üç beş çapulcunun aklınca ayaklanmasıydı unutuldu gittş.
Bakmayın siz buradaki emelimize ulaştık onurumuzla savaştık dşyen ergenlere.
Ağaçla başladı biraz kalabalık olunca mesele ağaç değin anlamadın mıya döndü götte patlayınca derdimiz hükümet değil sesimiziduyurduk oldu.
Neyse mayıs geldi hadi gene çıkında gazlama şenlikleri başlasın.

Ülkeyi sahipsiz sanan ergen sürüsünün milletin gazıyla başlattığı isyan idi, bastırıldı.
kuyruklarını bacak aralarına kıstırıp siktir olup gitmişlerdir...
hükümet devirmeye, ülkeyi yakıp yıkmaya çalışan, yaş ortalaması 19 olan tipler tam anlamıyla götünün üstüne oturmuştur.

tek kazanç ağa babaları tarafından dağıtılan beleş içkiler, pizzalar ve 200 liralar olmuştur. bekledikleri "sıcak sonbahar" da gelmeyince devrim hayalleri de suya düşmüştür.

bu eylemler sırasında über direnüşçülerimiz arasında yaygın olan "akp gitsin de sonrasına bakarız" mantığı da ibretliktir. ileriyi düşünmeyen adama kim güvenir lan bu memlekette.
yı dönümünde canlanacak olan eylemdir.
31 haziran'da yine gezi parkında gezimizin yıl dönümünde yüzbinler milyonlar olacağız.

gezi ruhu hala içimizde, geziden sonra insanlar seslerini çıkarmayı öğrendi, polise hükümete direnmeyi öğrendi.
gezi döneminde birleşince çok şey yapabileceğimizi öğrendik, hükümete sen her dediğini yaptıramazsın, bi dur bakalım, dedik.
gezi'den sonra her en ufak olayda ayaklanır olduk, bilinçlendik.

bunlara rağmen inatla 'gezi noldu yaaa pis çapulcular zaaa, götünün kılıyık tayyip baba' diyorsanız e size çare yok be çiçeklerim.
yazık ya acıyorum ben bunlara.
a.k. partisini iktidardan etmiştir.

(bkz: adamın gol diyor)

http://www.radikal.com.tr...amp;utm_campaign=politika
Nerde şimdi bu ayaş tayfa? insanı merak ettiren mevzuat.
ambulans, otobüs yakıp zevkini aldılar.