bugün

svihs.
görsel
"çoğul konuşma la gebeş" derler adama. kendi adınıza gidin savcılığa başvurun öyle istiyoruz ediyoruz falan yemez.
Hain önerileri...

“Bu kampanyayı başlayanlar da yargılansın” diye bi hareket başlar kaçacak delik ararsın lan ibiş.
Kendini özgürce ifade edeceksen bir başkasına hakaret ederek yapmayacaksın bunu , yoksa böyle yüzünü kapatır özür dilersin, hatta eşşek gibi özür dilemek zorunda bırakılırsın .

Madem hakaret etmek özgürlük oluyorsa bende özgürce sana ana bacı söveyim , nasıl beğendin mi ?
bu yazar vaktini pc başında 7/24 sözlükte çift taraflı fikirleri ve bir kaç ayrı hesabıyla insanları birbirine düşüren tiplerden biri değilse beni burda yatırın.. Dövün.
Çomarlar destek versin -hepsini toptan içeri atalım.
Bir insana hakaret etmenin cezası hapis olmamalı . insanlar Tanrı’ya , peygambere her şeye sövüyor . Atatürk kim? Benim gözümde liderdir tabii seviyorum saygı duyuyorum inanın inanmayın sikimde değil. Gereksiz ilahlaştırma var . Kısacası, liberal bir toplum olmaktan çok uzağız böyle saçma şeyler gündem oldukça Bizden bi sik olmaz . Türkiye’nin gündemine bak ya.. trajikomik.
Serbest kalsin evet.
çok özendiği şeriat devletlerinden birinde bu tip bir hakaret yapsa ne olurdu?
Odtü'lü ogrencilerde serbest kalsin mi? Hadi hep birlikte demokrat olalim.
Sırf arap sevici olduğu için karşı çıktığım öneri.

içerde umarım bir güzel üflerler kendisine.
Serbest kalacağı kesin lakin bundan sonra haddini bilecektir.
şu başlık altında savunanları mahkemede şahit yazsalar keşke. o çirkef kız müebbet alır direkt. bunları da toplarlar o arada ıssız adaya falan gönderirler belki toplum kurtulur.
Arapperest Vatan hainlerinin organize ettikleri kampanyadır.
Bende Wikipedia'nın açılmasını istiyorum.

Sonuç olarak şahsi olarak getirilen bir yasaktı.

Durum öyle ise:

Sağlam bir hapis cezasına çarptırılması gerekir.

Zira, Atatürk Türkiye'yi Türkiye yapandır.
Okul sırasında olması gerekenler mezarda. Onlara şans tanınmadı. Geçin bunları.
change'de kampanya başlatıp, imzalayanların geçmişleri incelenmeli. bir şeyler çıkacağına eminim. bağlantı falan.
Peki ama bir şartla. O ve onun gibi düşünenleri şeriatla yönetilen ülkelere göndereceğiz. En az bir yıl orada yaşama şartı ile.
Var mısınız?
Yeni alacağımız s-400 füzelerine bağlanıp suriye sınırındaki teröristlere fırlatılması ve halkında bunu canlı canlı izlemesi gerekir.
biri şuna nah yapsın.
Uğruna ter dökülmesi gereken anlamlı kampanya. Gericiliğe hayır.
onun yerine arabistana sürgün edilsin.
Safiye inci birisini sevmiyor diye değil, o 'birisi' dediğiniz kişiye hakaret ettiği için hapiste tutuluyor.

Mustafa Kemal Atatürk cumhuriyetimizin kurucusudur, bizim önderimizdir. Sevmiyor oluşunuzun nankörlüğünü zaten geçtim lakin kimse ona saygısızlık yapamaz. Yapanlar da aynı bu şahıs gibi cezalandırılır. Kaldı ki bu kadın serbest kalsa bile asla eskisi gibi toplum içinde olamayacak. Kim ona iş verecek? Kim onunla muhattap olmak isteyecek? Bence onun için en hayırlısı, ölene kadar koğuşta kalması...
Haklı bir kampanyadır. Kim ona iş verecekmiş o kız içeriden çıksın ben onu kraliçeler gibi yaşatırım isterse siz merak etmeyin. Kimse onun kılına dahi dokunamaz. Dokunanı yakarım.