isabella isimli yeni ergen yazar tarafından tehdit edilmek sureti ile özel mesaj almış yazardır.

sadettin in suçu, küçük prens in manstürbasyon yapması başlığını açan isabella ya baobab ağaçlarını mı düşünüyorsun diye nazire yapmaktır. hak edene denir ama değil mi sayın dinleyen?

karar: isabella düşünme engelli garibim listesinde baş sıraya alınmış olup, sadettin kanyak kardeşimizin küçüklüğüne inilip küçük prens kitabında seks unsuru bulmaya zorlanılmasına karar verilmiştir.

düdüt: kalemi kırmadan, enlemesine yiyen hakim.
nicki ilginç olan yazar. entrylerinden faşist ulsalcı eğilimde olduğu anlaşılıyor. ama 5 ay önce en son entrysini girmiş olup; aklıma pkk sempatizanı sözlük yazarları tarafından öldürüldüğü aklıma gelmekte.
bir iki kitap daha okuyarak abaza ile abazanı öğrenmesini istediğim yazar.
(#8011839)
sonya da çocuk oluyoyuz *
git şiiri ile kafayı yemekte olan üzgün yazardır.
http://ceyhun.bestfm.com....-Safi-Siiri-hadi-git.aspx
(#6948963) kendini kaybetti an itibari ile. açtığı başlığa sürekli hakaret içeren 4 tane entry ile sözlükte çığır açmakta.

edit : bir de eksilemekte.

edit ve büdüt : attığı öm ile eksilemediğini beyan etmiştir, onu mu kıracağız töhmet altında bırakmak yakışmaz.*
bir çeşit ceyar. *
s.s.v.d.s.o.a. sadettin.
apo ya orospu çocuğu der, cem garipoğlu na o.ç. der. kendini bilmez bir yazardır.
herkesi kendisi gibi sanan bir insandır kendisi.
(bkz: #6094678)

edit : tıklayın, bir şey göremezsiniz.
nedeni ise, arkadaş bir entry girdi. entrysinin içeriği ise sadece "o... çocuğu" idi.
bende onun nickaltına bu entariyi girdikten sonra, arkadaş "o" entarisini sildi ve şimdi o hiç bir şey yazmamış gibi davranıyor.
insanları çaylak yaptımakla övünen türdeşi gibi yakında silik olmasın yazarı.

(bkz: poisonx)
şahsıyla uğraşmak için sıraya gireceğim yazar. sırf merakımdan. haddini bilmez yazarken bülent ecevite benzettimi kendini bilmemem ama yazısından fışkırıyor.
dün şahsıyla uğraşan üç haddini bilmez bugün çaylaktır, geçmiş olsun diler.
yazdığı şeyi daha sonra yazılan entrylere göre tevil edip , sildikten sonra tekrar giren user. play doh veriyim mi ? hayır değişime müsait diyalektik bir oyuncak. takılırsın sabah akşam. çok şey öğreneceksin emin ol.

ha bir de kürt düşmanıymış. hımm. etkilendik. kalkanımı çıkardım. kalkanım derken self - hidrolik bir sistem belirtmek isterim.

sevgiler.
ayar yazarıdır, ala ala artık verme zamanınında geldigine kani olmuş kendince, sanırım ergen de degil, iktidar yanlısı hiç degil,ilker başbug a yapıyor muameleyi, bir üstte verilen link e göre, topraktan silah fışkırmanın mahiyeti konusunda aynı fikirde genel kurmay başkanı ile, oluk oluk, şelale şelale akmalı onlara göre, çanakkale topraklarından da şehit kemigi fışkırmıyor bu zihniyete göre, malum ittihatcı zihniyet bu, daha dün bunların sevdigi cumhurbaşkanı çanakkaleyi görmezden gelirdi, bu ulusalcı hezeyanlık çanakkaleyi kullanmayı akıllarına getirdide o zaman lütfen anma mesafı yayınlar oldu, kanaltürk ün ulusalcı kanalizasyonken, "sizden başka izlenecek bir şey yok mirim" entellektüel sohbetine sahip kişisi, kanal satılıp sahibide ergenekondan içeri girince bir ses duyamadık, artık ergenekon dinleme tutanaklarından takip ediyoruz bu cenahı, şükür rabbime bize bugünleride gösterdi, pardon siz ne diyordunuz buna?

(#5506820) şahsıma vermek istedigi ayardır, moderasyona göre, hakaret kastı yokmuş, pek bir seviliyor üst çevrede, ense saglam yani.
bağlantısını verdiğim girdide "dersim isyanlarıyla meşhur tunceli'de dünyaya gelen kemal kılıçdaroğlu" tadında bir çalışmaya imza atarak gülümsetmiştir.

(bkz: ilker başbuğ/#5118962)
potansiyel yemekteyiz yarışmacısı. yalnız şöyle bir sakıncası var. kesinlikle diğer yarışmacıları döver bu. ağızlarına burunlarına çarpar valla.
yo yo...sadece pratik diyelim...
an itibariyle istah acici entryler girmekte olan yazardir. *
dün sözlükte olmadığım için farkedemediğim doğum gününü bugün kutlayarak kendimi affettirmek istediğim yazar.
misafirperver dogumgunu cocugu, monopoly canavarı.
binlerce insanın doğum günü tebrikleri için nickaltı kiltlenen yazar. merak etme sadettin.
* *
haile selassie'nin etiyopya imparatoru ilan edildigi bir gunde dogmus ..dogumgunu kutlu olsun ya da buralarda dedikleri gibi happy birthday..
doğum günümü kutlayan herkese buradan trt fm gibi ortak yayın yaparak kutlama sunmak istiyorum.

çok çaktırdım ama pasta yollayanlarla çiçek yollayanlara ekstra bir bangkok turu düzenleyeceğim. vanilla sky burda sözüm sana. *

damdaki deli, tabuttamenemenyapanimam, Zephyra, linka, guzunamca ve uns abare uns duns des sizleri ayrıca öpüyor mıncıklıyorum.

edit: ngark seni de ayrıca mıncıklarım, boğmak istercesine.

edit2: robert terk de kutladı, onu da öperim.

edit3: hasanalmazbasanalir i bizzat optum.

edit4: goodboy un da pastasını yedim. ah ulan sözlük sayende kırk gün kırk gece doğum günü kutladım.

bi tek zall mesaj atmadı, ona bozuğum.
doğun günü kutlu olsun, her yılı bir öncekinden güzel olsun yazarı..
nice sağlıklı ve mutlu yıllara diyorum.

bu arada noldu abi bizim bangkok işi? haber bekliyorum bak.
aramızda dedektiflerin olduğunu bir kez daha göstermiş doğum günü kutlu olsun yazarı.
(bkz: bir dedektif olarak uns abare uns duns des) *