bugün

takım tutar gibi siyasi parti tutmak.
Adanada oluşan herhangi bir olay.
Başka Adana yok.Evet.
yozgatlılar. evet.
(bkz: 14 yaşındayım ve artık hayattan zevk almıyorum/#35246522)
Badembiyiklilar. En büyük doğal felakettir kendileri. Ülkenin içine ettiler.
görsel
görsel
görsel
Arabanın özel tüketim olurken yat ve teknenin özel tüketim sayılmayıp vergisinin alınmaması.
Güneşe ateş etmek olur mu?
Asfaltta yumurta pişirmek.
Sokakta sebze ayıklamak.. eski kokşularımız dedikodu var diye leğene koyar sokağa otururlardı ne gunlerdi ciyerini yediklerim. Sjsjs
Çakmakla gaz kaçağı kontrol etmek gibi birşeyler vardı ama harbiden öyleymiş sanırım .
direge dayanıp ayakkabısındaki çakıl taşını ayagını sallayarak çıkarmaya çalışan birini elektrik çarpıyor zannederek kafasına kürekle vurup öldürmek.

(#44858)
Üst üste 8 seçim kaybedip hala ana muhalefet partisi başkanı olabilmek.
Çekirdek çitleyip sokağa atmak.
favorim, güneş'in silahla vurulmaya çalışılması.
güneşe ateş etmek.
Gaziantep hayvanat bahçesi müdürünü Tübitak'a atanması.
Uyanmış birine uyandın mı diye sormak.
https://www.izlesene.com/...ye-gelemeden-oldu/1019406

KDZ. Ereğli belediye başkanı halil posbıyık:
Michael Jackson ile görüştük. '2009 yılı programımım dolu Halilciğim' dedi. 'Ama 2010'da Ereğli'yi düşünüyorum, alt yapıyı bana hazırlayabilir misiniz?' dedi. 'Sen emret her şeyi hazırlarız' dedim. Ona şunu söyledim. 'Denizin mavisi, ormanın yeşili, güneşin orijinal renkleri dünyada yalnızca Kdz. Ereğli'de vardır. Kdz. Ereğli'yi görmeden ölmek öbür dünyaya eksik gitmektir' dedim. Allah rahmet eylesin. Jackson aynen şöyle söyledi: 'Festival benim için önemli değil ama öbür dünyaya eksik gitmek istemiyorum. Onun için Kdz. Ereğli'ye geleceğim.' Allah rahmet eylesin ama önemli olan Kdz. Ereğli'yi görmeden gitti. Öbür tarafa eksik gitti, ona üzülüyoruz.
--spoiler--

FETÖ sanığını serbest bırakan hakimi FETÖ’den rüşvet aldı diye tutuklayan hakim FETÖ’den tutuklandı.

--spoiler--
Güneşi kurşunlamak.
parasız kalmak.
Bu konuya bir olay yazmak için diğer ülkelere gezip görmeyi geçtim çok iyi tanımak gerekmez mi lan nereden biliyoruz sadece bizde olduğunu? Hepiniz gezdiniz de tecrübelerinize göre mi yazıyorsunuz yoksa "kesin bu bi bizde oluyodur" diyip sallıyor musunuz? Ona göre 2665 entry okuyacağım.