bugün

entry'ler (69)

milli kütüphane

Taşımak yerine kimse demiyor mu yahu madem yetmiyor sayısı arttıralım şunun diye? Gençlikten umudunu kesenleri de bir çay içmeye beklerim, kronometreyle çalışan var lan.

kişinin kalitesini yükselten şeyler

Teşekkür etmek. Zor değil arkadaşlar, yanına gülümsemeyi de kombin ederseniz ülkenin aydınları arasında gösterilirsiniz.

kızların en sevdiği erkek özellikleri

Ulan okuyuyorum okuyorum e tamam hepsi bende var diyorum , size de aynısı oluyor di mi lan? itiraf edelim artık biz bizeyiz şurda.

fıstık sarma

Herkesin bir zayıf noktası vardır. Benimki ise Keyt Aptın'ın memeleri ama fıstık sarma da hiç fena bir zaaf değil, yerim.

neden sevgilin yok

Havalar çok sıcak. Hele bir bahar gelsin, bakarız.

en çok beğendiğiniz yabacı diller

Elf dili ve edebiyatı ama kpss var işte.

çük kadar israilin bize posta koyması

6 günde 3 katı büyüme garantili bir çük, arap qardolarımız iyi bilir. Bizim için en iyisi düşman götüne stratejisini benimseyen bir ilişki içinde olmak olur.

gayların genel özellikleri

Uyumadan önce bir uluya bakayım dedim gaymişim yeni haberim oldu, teşekkürler.

yazılacak kitabın ilk cümlesi

Hayat arkadaşım, güzel eşim Kate Upton'ın memeleri anısına...

nissan gt r 34

Baboli fotoğraf gtr35 yalnız, bil istedim.

jöh ve pöh timlerinin ergenlerden oluşması

Bu ülkenin çöpçüye, askere, polise, doktora, fahişeye, hırsıza,... her şeye ihtiyacı var. ister potansiyel deha olsunlar ister ergen, bir şekilde istihdam edilmeliler. Yeter ki işlerini iyi yapsınlar.

türk ateisti

Bayramda kurbana giriyorsa acemidir, gülün geçin. inşallah yerine umarım diyorsa zaman ayırıp tartışın çünkü o bir usta ateisttir.Korkutun, istemsizce Allah diyorsa işte o bir Türk Ateistidir. Merak etmeyin o sizi bulur!

gelecekteki sevgiliye not

Öncelikle bilmeni isterim ki seni hatalarınla seveceğim, sabahları rujsuz dudağını , hastayken highlightersız yanaklarını öpeceğim; kilo aldığında çıkacak çatlakları, memelerinden çok seveceğim. Yalnız senden tek bir isteğim var güzellik, kurban olam kyk borcunu ödemiş ol.

melek taştekin

Ankara' da olduğu için şanslı olduğumu düşündüğüm bir dövme sanatçısı. Genelde bu işte başarılı olan biraz popüler olunca istanbul' a kaçarken benim başörtüsüz bacım burada dövmeye devam ediyor, çokta iyi yapıyor. Ellerine sağlık.

hoşlanılan kızla tanışmaya cesaret edememek

Bunu başarabilen üstüne de hoşlandığı kızla duyguları karşılıklı çıkıp sevgili olabilen varsa 2019'da aday olsun başkan yapalım, öyle büyük adamdır gözümde.

hoşlanılan erkeğin soyadı

Hayret hala biri Atatürk yazıp beğeni almaya çalışmamış.

aşık olmamak için yapılması gerekenler

Sevin ve kavuşun, kavuşamayınca aşk olurmuş.

uludağ ekşi nin bekleme salonudur

Önermeyi kabul etmeyen, yanlış bulan yazarlar ekşi hesaplarının bilgilerini atabilirler.

facebook instagram whatsap twitter ı olmayan erkek

Demek zamanınız yok * , atomu iki dakika bırakın kenara sonra yine parçalarsınız be oğlum. Beni mutlu değil aksine mutsuz ettiğini anladığım andan itibaren -ki yaklaşık 7 sene oldu- kullanmamaya başladım. Bence olmasaydılar eminim her şey daha iyi olurdu. Hatta son on yılı silsek olmaz mı?

üniversite okuyacaklara tavsiyeler

Burayı okuyup tavsiye alıyorsan bil ki yanlış yapıyorsun. Kendin yaşa ve tecrübe et. Unutma, hikayenin kahramanı sensin. Tabi gaza gelip bokunu da çıkarmayın iş finallere kalmasın lan , vizelere asılın vizelere.