bugün

Annie are you ok ? i eni vicci vokke diye telaffuz etmektir.
Bufede birseyler yerken ustunuze dogru inek kosmasi.
Bugün büfede dışarıdaki masalarda ayaküstü birseyler yerken baktim bir tane inek hızlıca bana doğru koşuyordu.

Baktım bana doğru geliyor büfeci tezgahının arkasına saklandım çantamı telefonumu cüzdanımı masada bırakıp.

Şehrin ortasında inegin ne işi var lan köpeklerden korkup kaçıyodu bide .
15 temmuz olayı mı desem, oyunu mu desem, kalkışması mı desem, cep telefonundan başkomutanı ilanı mı desem? bilemedim, siz seçin birini.
Damacanaya tecavüz. cansız mankene tecavüzü bile anlamlı kılabilen bir eylem.
görsel
görsel
otobüse binip, arka taraf boşluklara ilerlesenize diye seslenmek.
(bkz: demokrasi)
Elinde karpuz, ayağında tuvalet terliği ve dize kadar katladigi pantolonuyla sokakta insanları kovalayıp karpuz satmaya çalışan katil suratlı adamlar.
iş makinesi izleyen insanlar. Bugün yine şahit oldum bu duruma.
Dünyanın bir numaralı tarım ürünlerini üreten çiftçilerin ve köylülerin perişan halde olmasıdır.

Dünya nın bir numaralı tarım ürünlerinin üretildiği tarlaların , bahçelerin değilde bu ürünlerin pazarlandığı dükkanların değer kazanmasıdır.
Yobazlık. Güzel ülkemin yobaz insanları. Gözlerinizi açın yıl olmuş 2017.
Pahalı benzin, et ve teknolojik araç-gereç.
Okmeydanı ara sokaklar.

Eylemcinin serum lastiğine bağladığı molotofu polise atmak isterken eve atması akabinde polisin "ulan gerizekalı nereye atıyorsun" diye kızması.

https://m.youtube.com/watch?v=hpTBp3Uv4U0
Eşek hoşaftan anlamaz bi kere kes sesini.
Halay çekerken kalp krizi geçirmek.
Kız olmayan sözlükte kız kovalamak.
başarıyı cezalandırıp basarılı olanların önünü kesmek tecavüzcü piçleri serbest bırakmak sokakta 31 çekmek tarım ürünleri kaliteli olduğu halde çiftçiyi perisan bırakmak evet diyene vatansever hayır diyene kafir demek seçimleri fazlasıyla abartmak göbek yapmış futbolcular vs vs vs.
sadece türkiye'de görülen mallık.
Saltanatın resmiyette kaldırıldığı halde devam ediyor olması.
3 silindir 100 küsur hp civarı premium sayılan alman markası arabalara binince kendini zengin ve yolların kralı sanmak.

iphone, cüzdan, sigara ile sosyal sigara kasmaya çalışmak.

her boku bildiğini sanmak.

vurdurmamak !

ilk üçü neyse de dördüncü maddeyi yapmamanız çok saçma, vurdurun ve muasır medeniyetler seviyesine yükselin.
Günde 3-4 defa Türkiye ekonomisi hızla gelişiyor haberleri yapıp neredeyse her şeye zam yapmak mtv, özel iletişim vergisi, cep telefonundaki internet.
Damacanaya tecavüz.
Arabayla kız düşürmeye çalışmak. (bkz: ) kiralık bmw.
500 liralık ikinci el arabanın 15000 lira olması.