bugün

türkiye'de er kişinin sevgiliyi kandırmak amaçlı kullandığı söz öbeği.
örnek;
+necla bu gece bizde kalır mısın?
-olmaz rıfat ben bakireyim...
+sadece sarılıp uyuyacağız necla.
-tamam geliyorum rıfat.
gibi...
(bkz: sadece uyuyacağız ama)
Eyleme dönuşünce sevdiğinle yasanilan en guzel sey.
--spoiler--
sonradan görme görünce gülümser kadraj
kanında yüksek promil, bu gecenin sonu kürtaj
--spoiler--
(bkz: inanma seni sikecek)
Bir erkeğin avına söylediği söz. Evet.
(bkz: Sikerler kamil hepimizi sikerler)
Bir tarafın uyuduğu kesin şayet buna inanıyorsa.
T: bir eylem cümlesi.
Yapılmak zorunda kalındığında erkeğin göz yaşlarına hakim olamayarak yaptığı eylem.
görsel

(bkz: tükürüğün boğaza yumruk gibi oturduğu an)
Durumu sevmekle ilişkilendirenler var.
Yuh.

Olum bu böyle planlanan bir şey mi?

Seneler evvel lise aşkım böyle bir "teklif"le gelmişti.

O kadar çok sevmiş olacak ki teklifine karşılık bulamadıktan kısa bir süre sonra ayrıldık. Aşktan, hep aşktan.

Komiksiniz annem Samimiyetsizsiniz.
sikik zavallılar bi şeyden anlamayan aptallar.
akılları başka bişe çalışmayan zırtapozlar.
normalde yalan. gerçekten de sarılıp uyuduğum biri oldu ama. o da sadece bir kişi.
seviştikten sonra bir türlü yapamadığımdır. ya kızı evine bırakırım yada kendim kanepede uyurum. içim sıkılıyor seviştikten sonra.
en büyük yalanlar ketegorisinde olmakla birlikte hatun kişilerin inanmaması gereken cümledir ...
Avına giden erkek sözüdür. Evet.
görsel
Çok hikaye okumuştur.
Yâri sevmenin binbir yolu vardır.

Bazen sadece Sarılmak, sığınmak, kokusuna karışmak istersin.
Doya doya sevmek isteyen böyle sevsin.
Avcının avına güven telkin etmek için kullandığı söz. Evet.
ama sadece ilk 2-3 dakika keh keh falan diye eklerseniz sempatiklikten kurtarma şansınız var. Ya da yok. Bana ne amk.
görsel
belki film izler , mercimek patlatırız fırında.
olum bu ülkede neden hep seks erkeğin ihtiyacıdır. kadın zevk almaz gibi bir algı var.

asıl kadınlar azgındır ve bizim 10-20 katımız daha çok zevk aldığı bilimsel olarak kanıtlanmış durumda. bir defa uyarılan bölgeleri çok. kulak arkası, boyun, meme uçları, klitoris, dudak, kadın her yerden zevk alıyor oysa bizim zevk alacağımız sinir uçları çok sınırlı.

bir kadın sizi seviyorsa zaten siz sarılır sarılmaz tahrik olur sizden daha çok istekli olur emin olun. çıkın olum artık şu seksi sadece erkek ister kafasından. yan yana uyuyacak kadar ileri bir seviye varsa ortada kızda size karşı istekliyse zaten o işin sonu belli illa ki sevişilir kaçışı yok.
inanma sikecek.