bugün

Sadece fenerbahçe spor kulübümüzde yaşanabilecek olaylardır.

Hani örnek nerede diyecekler için;

-maç sırasında, maç devam ederken o kulübün başkanının eline mikrofon alıp, dahili stat hoparlöründen seyirciye ayar vermesi..

-Takımın teknik direktörünün, takımın oyuncusuyla,(yani öğrencisiyle) kol kola girip seyirci selamlayarak"bakın küs değiliz" demek durumunda bırakılması. Biri oyuncu biri hoca. Tekrar hatırlatayım.

-Tesislerinde takım kaptanı dövmek&dövdürtmek.

-Kendi takımını şampiyon olmuş zanneden taraftara sahip olmak. Olmadıklarını anlayınca stadlarını yakan seyirciye sahip olmak.

Hala gol haberi bekleyen taraftara sahip olmak.

-şikeden hüküm giymiş başkana sahip olmak.

aklıma geldikçe ve yaşadıkça ekleme yaparız.
3 boyutlu pankart açayım derken rezil olmak.

(bkz: senin neyine lan)
yeni stadındaki ilk malubiyetini ezeli rakibine karşı alarak taraftarına desibel rekoru kırdırmak değildir. o olaya başka bir takımda rastlandı.
- şike yapmadık, cemaatin oyunları bunlar, üzerimize oynuyorlar.
- sadece bizmi yaptık.
- yaptıysam fenerbahçe için yaptım.

şeklinde evreleri olan beyanatlar, sadece bu klüpte görülür ve bunu diyen adamlar görevlerine devam eder.
(bkz: korkak tavuk ortega)
hafifmeşrep insancıklarla uğraşmak. evet bu sadece Fenerbahçe'nin başına gelebilecek bir talihsizliktir. Allah, herkese düşmanın bile ahlaklısını nasip etsin.

(bkz: fener yaprağı hastalığı)
bunu diyenlerin onbin kere mosmor oldukları halde her yeni vesilede dile dolamaktan bıkmadığı olaylardır. hangisini sayayım. kavga eden futbolcular mı, saha içi veya dışı şiddet mi, kötü tezahurat mı, hakeme küfür eden yönetici mi? ortak noktamız futbol. gülme komşuna gelir başına demiş atalar, kime demiş? ders almak yerine başkaları üzerinden kendi hata ve eksikleiklerini kapamak isteyenlere demiş.

(bkz: sadece uludağ sözlük te rastlanabilecek olaylar)

buna inanıyorsan, yukardaki bkz da inan. bir başlıkla, bir entryle değerlendirme yapılabiliyorsa bu neden olmasın.

ayrıca bu mantık çok da lehinize değil. o zaman şöyle bir sonuç çıkar, biz orjinaliz, siz taklitçisiniz. kendi sahanızdaki şampiyonluk kutlamalarında taşkınlık yapan taraftara sahaya giren fenerli olsun diye anons yapmanız bile varlınızı ancak anti fb üzerinden anlamlandırdığınızın göstergesidir.
sarı ve lacivertin, yeşil üzerinde muhteşem uyumu.
(bkz: kendi kalecisini dövdüren başkan)
(bkz: yanlış anons)
(bkz: gazetecileri evinden aldıran kaleci)
(bkz: başkandan maç sırasında anons)
KARDEŞLiK.
"buraya şampiyonlar ligi için geldim" diyen transferin şampiyonlar ligi yüzü görememesi.
(bkz: miroslav stoch)
(bkz: pankartı ters açmak)

(bkz: şikeden 6 yıl yemiş başkana sahip olma)
Pelkas ı ısrarla solda oynatmak.

Kendi sahanda lig sonuncusu ile oynarken maç 1-1 olunca 3-5-2 ye dönmek.

Yürümeye mecali kalmamış sosa üstünden oyun kurmak,

Forvette elle tutulur adam yokken orta sahaya ziv ziv transfer yapmak.
görsel
Benim birebir tanık olduklarım;

1- tesislerde aracın içinde takım kaptanını tekme tokat dövmek,
2- oyun kurallarına aykırı olarak yabancı sınırının üstünde yabancı oyuncu oynatıp hükmen mağlup olmak,
3- seyircisiz maçta “saha kapatma cezası” almak,
4- 5 dk kadar şampiyon oldum sanıp kutlama yapıp sonra olmadığını fark etmek.
5- 40 yıl sahasında avrupa kupalarında yenilmeyen man utd yi sahasında yenmek,
6- şampiyonlar liginde 0(sıfır) puan alarak olumsuz anlamda bir rekor kırmak,
7- uluslararası bir müsabaka oynanırken stadyumda elektrik kesilmesi,
8- maç esnasında açılan bir pankart ile takımın kendi oyuncusuna hakaret edilmesi.
Kıskanılmak. Net ve kesin.
Adamın heykelini dikip stadın kapısından içeri sokmamak.
Ben bi tane komik bi örnek vereyim takımımdan. Sezon sonu Atletico Madrid'e gönderilen emre'nin boşluğunu, ara transferde Emre'yi geri alarak doldurmak. Dünyada başka örneği yoktur.