bugün

Evet arkadaşlar sadece birini diriltme hakkınız olsaydı kimi diriltmek isterdiniz ve ondan ne isterdiniz.

Ben bayağı bi düşündüm. En baş atatürkü direlteyim dedim sonra yok bu işi anca fatih çözer dedim sonra aman beaa neşet baba kalksın son bi zahide dinleyim dedim kemal sunaldı cem karacaydı ulan bi peygamber mi uyandırsak derken karşıya geçip usulca kapıyı kapattım.
Saygılar.
En son dirilteceğim kişi ATATÜRK olur.
Hayatını harcadığı milletin ona nasıl ihanet ettiğini, nasıl arap götü yalar hale geldiğini görse kalpten gider adam. Ona bu kötülüğü yapamam.
Ben duruma tarihi olarak bakmayacağım. Babamı hayata döndürürdüm. Çünkü onsuz her şey çok zor.
Dirilteceğim işi dünyaya cennetten bahar getirecekse bunun kim olduğunun önemi yoktur. Sevgi, huzur, mutluluk tek ihtiyaç bu.
Ahhhhh babam. Onunla bir gün daha geçirmek için neler vermezdim.. Mekanın cennet olsun.
babaanne.
bi gün dizinde yatsam yeter.
(bkz: lazarus)

namım yürüsün.
rıza nur.
Babamı.
Bir dakika bile görsem, neler sığdırırım o saniyelere..
mühim degil bu saatten sonra.
ademi diriltip bayıltana kadar döverdim.
Mustafa Kemal Atatürk. Fakat kimse tatlı mı tatlı dünyanın acımasızlıklarından yoksun bir uykudan zorla uyandırılmak istemez.
Sadece birini diriltme hakkım olsaydı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü diriltirdim. Annem ve babamı söylemediğim için tepki gösterecek olanlara; Annem babam Allah'a şükür hayattalar.
Babam...
kazım karabekir.

anlat paşam, istiklal harbimizin esaslarını bir daha.

merak etme, türkiye değişti ve kimse kitabını yakamaz artık!
(bkz: lazarus)
sanırım annemi diriltirdim. fakat bana kızabilirdi, ben gayet mutlu ölmüştüm, bok mu vardı da beni geri getirdin diye...
Bekletirdim, olunce kendi uzerimde kullanmak icin.
Büyük dedemi.hayallerim vardı onu evleneceğim insanla tanıştırmak istiyordum.2 yıl önce aramızdan ayrıldı.sevdiğim kişiye söyleyemedim gidip tanıştırayım seni diye.emrivaki sevmediğim için istemedim onu zorlamayı.sonra da fırsatım olmadı.
Anneannemi, çünkü annem onu çok özledi..
Dedemi diriltirdim. O kadar çok özlüyorumki onu. Saçlarını taramayı, onun elinden tutup sokakları karış karış gezmeyi, gömleğinin düğmelerini düğmelemeyi... Çok özlüyorum dedem seni, her adın geçtiğinde gözyaşlarıma engel olamıyorum hala. Kucağına oturtup saçlarımı sevdiğin günler ömrümün en güzel günleriymiş meğer. Çok erken kaybettim seni. Keşke böyle bir hakkım olabilse de seni geri getirebilsem. Dizlerine yatıp çizgi film izleyebilsem. Keşke tekrar beraberce ayakkabılarını boyayabilsek. Ömrümden ömür verirdim şunları tekrar yapabilmek için. Seni kocamaan çok seviyorum.
saçma bir soru ben herhangi birini diriltmek istemezdim.

töbü haşa bu başlık allaha şirk koşmaya kadar gider. kesin cehapeli biri açmıştır.
Nicole tesla.
öldükten sonra kendimi.. Fakiriz ama salak değiliz.
Mustafa Kemal Atatürk.