bugün

tabii ki müslüm baba

oturup da rakının dibine vuramadık.

evet.
babaannem beni tek seven kişiydi.
Mustafa Kemal Atatürk.
öldükten sonra kendimi.. Fakiriz ama salak değiliz.
Nicole tesla.
saçma bir soru ben herhangi birini diriltmek istemezdim.

töbü haşa bu başlık allaha şirk koşmaya kadar gider. kesin cehapeli biri açmıştır.
Dedemi diriltirdim. O kadar çok özlüyorumki onu. Saçlarını taramayı, onun elinden tutup sokakları karış karış gezmeyi, gömleğinin düğmelerini düğmelemeyi... Çok özlüyorum dedem seni, her adın geçtiğinde gözyaşlarıma engel olamıyorum hala. Kucağına oturtup saçlarımı sevdiğin günler ömrümün en güzel günleriymiş meğer. Çok erken kaybettim seni. Keşke böyle bir hakkım olabilse de seni geri getirebilsem. Dizlerine yatıp çizgi film izleyebilsem. Keşke tekrar beraberce ayakkabılarını boyayabilsek. Ömrümden ömür verirdim şunları tekrar yapabilmek için. Seni kocamaan çok seviyorum.
Anneannemi, çünkü annem onu çok özledi..
Büyük dedemi.hayallerim vardı onu evleneceğim insanla tanıştırmak istiyordum.2 yıl önce aramızdan ayrıldı.sevdiğim kişiye söyleyemedim gidip tanıştırayım seni diye.emrivaki sevmediğim için istemedim onu zorlamayı.sonra da fırsatım olmadı.
Bekletirdim, olunce kendi uzerimde kullanmak icin.
sanırım annemi diriltirdim. fakat bana kızabilirdi, ben gayet mutlu ölmüştüm, bok mu vardı da beni geri getirdin diye...
(bkz: lazarus)
kazım karabekir.

anlat paşam, istiklal harbimizin esaslarını bir daha.

merak etme, türkiye değişti ve kimse kitabını yakamaz artık!
Babam...
Sadece birini diriltme hakkım olsaydı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü diriltirdim. Annem ve babamı söylemediğim için tepki gösterecek olanlara; Annem babam Allah'a şükür hayattalar.
Mustafa Kemal Atatürk. Fakat kimse tatlı mı tatlı dünyanın acımasızlıklarından yoksun bir uykudan zorla uyandırılmak istemez.
ademi diriltip bayıltana kadar döverdim.
mühim degil bu saatten sonra.
Babamı.
Bir dakika bile görsem, neler sığdırırım o saniyelere..
rıza nur.
(bkz: lazarus)

namım yürüsün.
babaanne.
bi gün dizinde yatsam yeter.
Ahhhhh babam. Onunla bir gün daha geçirmek için neler vermezdim.. Mekanın cennet olsun.
Dirilteceğim işi dünyaya cennetten bahar getirecekse bunun kim olduğunun önemi yoktur. Sevgi, huzur, mutluluk tek ihtiyaç bu.
Ben duruma tarihi olarak bakmayacağım. Babamı hayata döndürürdüm. Çünkü onsuz her şey çok zor.