bugün

o akşam başı ağrıyan kadındır.
rengli(adet) dönemindedir..

basım ağrıyor bu akşam olmazın daha romantizme bezenmiş avrupayiii versiyonudur..
o gece uyumaz erkek.
kendisine sarılıp uyuyan sevgilisini, en masum olduğu an da seyreder.. bir an bile bıkmadan, sabaha kadar.
yastık ile empati kurmuş kadındır.
Sevgilisinin başkalarına sarılıp uyuduğunu öğrenmiş olan kadındır.
yanlız kadındır, bazı durumlarda eylemsizliği eyleme dönüştürebilir. çünkü sarılıp uyu nereye kadar diyerek bir anda sıkılan ve karşısındakinin tepkisini ölçmeye çalışan kadındır da aynı zamanda. nihayetinde kadındır, her duyguya açlığı vardır.
huzura, güvene ihtiyacı olan kadındır. masum bi sevgi istiyodur. masum bi sevgili istiyodur. sarılıp uyumak belki de en büyük sorunlarını bile unutturacaktır. o anki isteği bunu yapabileceği erkeği bulmuş olmasıdır.
(bkz: hani nerde)
çok arkadaşı vardır, hiç dostu yoktur, herkesin dostudur ama kimsesi yoktur. bikaç saatlikte olsa şefkat ister, sığınacak yer ister. ama o yeri bulmaktır asıl mesele.
amacına ulaştığında başka amaçların sahibi olacak olan kadındır.
derler, erkeğini seviyorsa derler. erkek çüküne bir süre sahip olmalı ve gerçekten uyumalıdır. kadınlar bunu istiyor napalım.
sadece sarılıp uyumanız gereken kadındır.*
- sadece bana sarılıp uyumanı istiyorum.
+ ben uyurum da uyumayan yerleirm ne olacak?
erkeğin kendisini aldattığını düşünen ve tekeşliliği ima etmeye çalışan kadındır.
erkekten sadece bi şey istemesi. sarılınca cıvıtmak yok bak iyi anla cümlemi sadece bana sarıl ve uyu diye telkinlerde bulunan kızdır. başarılı olanlar vardir. olacaktir.
iki çeşittir efendim bu kadınlarımız.
1)sözlerinde samimi olan
bu arkdaşımız duygu yoğunluğu yasayan,oldukça huzur,mutluluk ve aşkın bir erkeğin kollarında olduğunu düşünen duygularında samimi ama muhtemel birçok kez hayal kırıklığına uğraması muhtemel arkadaşımızdır
2)erkeği amaçlarında taşeron olarak kullanan kadınlarımız.
bu arkadaşlar genelde erkeğin arzu ve isteklerini nasıl uyandırması gerektiğini bilen,amaç ve hedefleri doğrultusunda erkekleri sponsor olarak kullanan kadınlarımızdır.bu kadınlar ne kadar akıllıysa (ksura bakmayın maalesef) karşısındaki hem cinselerimiz okadar sazandırlar.
birinci olasılık: az önce hırçın bir seksten çıkmıştır, yorulmuştur, birde üstüne size verecek gücü kalmamıştır.

ikinci olasılık: seksi başkasıyla, romantizmi sizinle yaşıyordur.
Malum gündedir.
Güven arayan kadın ama bu pek mümkün değildir, eger bunu başaran varsa gazeteye ilan versin. Ateş ve barut olayı .
bir ömür boyu tartışmadan yaşanılabilecek kadındır.
ilişki kavramı'nın sadece cinsel olmadığını anlatmaya çalışan kadındır.
'sadece' sarılıp uyumak isteyen kadın söylemidir. 'sadece' diyor bak.
yahu sarılıp uyumak ne zamandan beri 'sadece' cinselliğin bir parçası oldu?

siz hiç çaresizlik anınızda, sıkıntınızda, üzüntünüzde birilerine sarılma ihtiyacı duymadınız mı?

nasıl bencil yorumlardır bunlar aklım almıyor?

bazen kardeşinize, annenize, babanıza, dostunuza sarılmaz mısınız siz? onlara sarılarak uyumak istemez misiniz?

her insanın bazen gücünü yitirdiği, yorulduğu, huzuru, güveni hissetmek istediği anlar vardır! kabuğuna çekilmek ister belki! ne mutlu ona eğer sığınacağı bir kucak varsa, bulabiliyorsa!

anlamıyorum, samimiyetimizi ne zaman yitirdik de sarılarak uyumanın altında bile insani değil hala zevke dayalı bir bakış açısı yaratabiliyoruz?

romantizm değildir bunun adı, sevdiğiniz insana verdiğiniz destektir. konuşmadan da gösterilen anlayış ve şevkattir!

ve evet, bunlar her insanın zaman zaman ihtiyaç duyduğu, insani duygulardır, bir zaaf veya bir zevk unsuru değil!

bunu da sömürmeyin!

yapmayın, yazıktır!
hunharca seviyodur.
vurgunun yerine göre farklı anlamlar çıkarılabilir.

örnek:

1. [vurgu]sadece[/vurgu] bana sarılıp uyumanı istiyorum diyen kadın.

2. sadece [vurgu]bana[/vurgu] sarılıp uyumanı istiyorum diyen kadın.

3. sadece bana [vurgu]sarılıp uyumanı[/vurgu] istiyorum diyen kadın.

4. sadece bana sarılıp uyumanı istiyorum [vurgu]diyen kadın[/vurgu].*