bugün

önce huzura aç olandır, önce huzuru, güveni yaşamak isteyendir. limana sığınmak güzeldir; bırakın fırtına sonradan oluşsun.
güzel kadındır, güzeldir.
(bkz: sadece uyuyacağız ama)
(bkz: yemede yanında yat)
özlemiş olan kadındır,duygusallık ve romantizm hat safhadadır.
tek eşliliği istediğini belirten kadındır. erkeğinin başkasına sarılmasını istememektedir.

(bkz: tek eşlilik)
Sevişmeyelim tamam ama uyurken g.tümü dönersem üzülmesin diyeceğim kadındır.

n'apiyim hocam herkesin kendine özel bi uyuma pozisyonu var..
en asil duygunun insanıdır.
hakiakten de sevilmeye aç kadındır.
kadını seks objesi olarak gören öküz partnerine insan olduğunu hatırlatma çabasıdır.
canı acıyordur, sevgiye ve sevginin sıcaklığına yıllardır hasrettir. özlemini duyduğu ısınma şekli sevgilinin o sakin nefesidir.
"ama uyumak için önce yorulmalıyız" diyerek şansımızı zorlayabileceğimiz kadındır.
"sevişmekti, banyoydu beni uğraştırma, yat uyuyalım" diyen kadındır. *
orgazmı az önce yaşamış kadındır. Bu saatten sonra zaten yapılacak fazla bişey yoktur. Ancak sarılıp güzelce uyunur.
yalancının önde gidenidir.
sevgilsini yastıktan bile kıskanan kadındır.
güven duygusunu arayan korunup kollanmak isteyen kadındır. incinmiştir ona sarılan erkekten bir kahraman yaratacak kadar sevgiye açtır.
bu isteğini bir kaç gece üst üste dile getirdiği takdirde kapının önüne konulacak kadındır.
itiraf edin hepinizin yapacağı tek şey budur. yok efendim neymiş de, "bunu isteyen kız candır canandır" gibi laflar da bla bla dır.

gerçekler acıdır
gerçekler acıtır
sarılıp uyumak istediği erkeğe gerçekten güvenen, onun yanında huzurlu hisseden kadındır.
Huzuru , güveni , sıcaklığı ve şefkati sevdiği erkeğin kolları arasında tekrardan yaşamak istediği andır çünkü kadın için erkek , fırtınada sığınacağı liman gibidir.
mutlu kadın modelidir.
- sadece bana sarılıp uyumanı istiyorum cümbürcan
- göt göt göt meme meme meme
- olmaz. sadece sarılıp uyuycaz
- ver ver ver meme meme göt
- bana sarılmanı istiyorum. gözlerime bakıp beni sevdiğini söyle
- sefiyom göt ver hadi ver ver meme göt.
(bkz: liar liar)
özlemiştir. ilk önce özlemini gidermek istemektedir. huzur ve mutluluğu beklediği geçmeyen saatlerden sonra aramakta ve haketmektedir.
(bkz: ver coşkuyu).