bugün

çok gereksiz bir hareket gibi görünsede muhabbet muhabbeti kovalayınca ortamda da içkiler kesilmeyince bir anda çok anlam yüklenen eylemdir.
ertesi gününde piç olmasıdır.
muhabbet olursa tadından yenmez.
(bkz: öyle sarhoş olsam ki bir daha ayılmasam)
demokrat basbakanimiza gore tiksirana kadar icmektir.
akşama kadar kusmaktır.
her cumartesi gecesi yaptığım hadise. kafa arkadaşlar olursa belli bir saatten sonra konuşmalar yüksek sesle yapılmaya başlar, cümleler devrikleşir ve kesinlikle siyasetten bahsedilir. benim çoğunlukla yaptığım gibi tek başına yapıldığında ise, tuborg'a haybeden çalışılmış olur. kafan iyi olmaz, söver yatarsın.
Yazın arkadaş çevrenle kışın evinde yapılabilecek en sakin aktivitedir. Zira bundan ötesi eve nasıl gideceğini düşünmekle geçer. Malum o kafa ile ancak 10 metrede bir mola veriyorsun.
ask acisi cekenlerin ve alkoliklerin yaptigi eylem.
geçen kenan gomutan ile yaptığım eylem. hala fatih yaşıyor sanıyor. inandıramadım bir türlü.
Üniversiteyi yeni kazanan öğrencilerin ilk senelerinden sıklıkla yaptıkları eylemdir.
Hunharca içerler asla pes etmezler, her şeyi göze almışlardır.
Büyük sıkıntılar yaşamış bir erkeğin ( nedense kadın gelmiyor aklıma ) yaptığı eylemdir.
Alemci insanlar tarafından yapılır.
Arkadaş ortamında yapılıyorsa güzel bir eylemdir. Tek başına yapılıyorsa "nasıl bir acın var?" diye sorulabilir.
ayyaşlıktan başka bir şey değildir.

kararında içip kafam hafif demlensin benden iyisi yok bu dünya da.
Zabaha kadar çay içilecekse ben okeyim.
Sabaha kadar namaz kılmaktan daha aşağıda kalan bir eylem.
sabaha kadar içki içerim ama yannda (bkz: ahmet kaya şarkıları) da olursa içerim.
Kimsenin suçu günahı yok. Fecre kadar içmelerimin, ezanı beklemelerimin.

Ağladığımı yalnız sen görsen
Sen dokunsan gözyaşlarıma dudaklarınla

Çok üzülüyorum, kimse bilmiyor.