1. 1.
    insanoglunun uzaya cikmasindan daha buyuk bi olaydir.
    olay mahali 101 hollywood otoyolu, camarillo yakınları. saatte 90 mil hizla (yaklasik 140 km/h) bir adet toyota camry usulca sollanirken kafa 90 derece saga cevrilir. bir de ne gorelim, hanim kizimiz onundeki aynayi acmis ruj suruyor. hem de loreal color endure (gul kurusu). o hizda yemek yiyeni gormustuk de ruj sureni ilk defa goruyorduk. o an "ne yetenekli kizlar var yarabbim" diye ic gecirdim evet. sezarin hakki sezara.
    baskalarinin hayatini tehlikeye atmasini baska baslik altinda tartisalim emi.
    5 -1 ... yozishanko
  2. 2.
    içindeki trafik canavarını ortaya cıkarması durumu.
    1 ... manyach
  3. 3.
    business law hocam tarafindan "bir banyo yapmadiklari kaldi freeway'de giderken; zaten o da olsun, freeway'leri kapatmanin zamani gelmis demektir!" tadinda bir yorumla elestirilen durumdur. cruise control'un varligini elestirirken kullanilabilecek bir arguman olabilir ayni zamanda.
    1 ... curufinwe
  4. 4.
    aracı kullanmadıktan sonra tehlike arz etmeyen edim.
    4 ... hakikiinsomnia
  5. 5.
    (bkz: bunu yapan insan olamaz)
    (bkz: hızlı ve öfkeli)
    1 ... cnkt
  6. 6.
    101 hollywood otoyolunun camarillo kesiminde yaşanana trafik kazasında hayatını kaybeden genç kızın yapılan otopsisinde midesinden çıkan ruj csi ekibinde olayın trafik kazası değil cinayet olduğu izlenimi yarattı.
    2 ... qb1903
  7. 7.
    (bkz: ben amerikadayken)
    1 -2 ... butch coolidge
  8. 8.
    (bkz: turk formula 1 pilotu ve araci)
    1 ... cehennetlik
  9. 9.
    (bkz: saatte 120 km ile giderken ARABA surmek)
    1 ... judas
  10. 10.
    amerikan filmlerinde sıkça yapılan bir şey. kadın bir de aynı an da telefonla konuşuyordur bu filmlerde nasıl oluyorsa.
    1 ... novakatinamite